Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerény eljegyzést szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény eljegyzést szeretnék. Olyasmi eljegyzésre gondoltam, hogy meglepem b. nőmet a gyűrűvel és elromantikázgatunk és majd a szülőknek meg mutatja a gyűrűt. Mit mondjak neki, amikor letérdelek előtte és fel akarom húzni az ujjára a gyűrűt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Leszel a feleségem? Szerintem ennél több nem kell.. xd
2012. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kell mondani, mint a kötelező kérdést :)

Ha már szerényen szeretnéd akkor nem kell túlspilázni.

Csak a rokonok milyenek, az nem mindegy.

A párom is így kérte meg a kezem, anyósék hetekig nem szóltak hozzánk mert hát ezt nem így szokás.

Nem mintha zavart volna :D

2012. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én rosszul is lennék, ha nagy családi banzáj közepette kérné meg a kezemet a párom. Szerencsére mindkettőnk családja viszonylag modern, nincs ilyen probléma. Én ezt egy bensőséges dolognak érzem, amit szeretnék úgy megélni, hogy csak ketten vagyunk. Önző mód én úgy érzem, hogy ez kettőnk nagy eseménye, kettőnkre tartozik. A rokonság majd jöjjön az esküvőre és a lagzira. (Na jó az eljegyzés után 1-2 héttel egy kisebb családi kaja belefér azért kisebb ünneplés gyanánt, de én ezt sem erőltetem)


Az, hogy mit mondj, az attól függ mennyire vagy szóf*só. Ha csak gagyognál össze-vissza izgalmadban, akkor inkább tudd le a kérdéssel és boruljatok egymás nyakába.

Ha úgyérzed képes lennél kimondani az érzéseidet, akkor pár megható mondatot összehozhatnál én szívesen bőgnék egyet a szép mondatok hatására (is) lánykérésnél. :) Valami őszinte, szívből jövőt, hogy mennyire szereted és vele akarod leélni az életedet, mellette ébredni minden reggel, nem tudom, bármi (de ne sablon szöveg), aztán a nagy kérdés. :) Sok boldogságot!

2012. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül?
2012. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ,most már,akkor tudom mit hogy csináljak :) csak mert még nekem ez lesz az első eljegyzés majd :)
2012. aug. 24. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és pontoztam a válaszokat :)
2012. aug. 24. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak mert még nekem ez lesz az első eljegyzés majd :)"


Első? Úgy gondolod, hogy több is lesz? :D

2012. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"csak mert még nekem ez lesz az első eljegyzés majd :)"


Reménykedj, hogy az utolsó is! :D Amúgy sok sikert.

2012. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hogy több is lesz,hanem úgy,hogy még nem voltam ilyen helyzetben sose :D Hát reménykedek is,hogy az lesz az utolsó.
2012. aug. 26. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!