Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Változott valami (a családban)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valami (a családban) nálatok eljegyzés után?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy pl. másként kezelnek anyós-apósék, esetleg sógor-sógórnők, vagy más rokonok? Ti másként viszonyultok?

Azt gondolom, hogy bár "csak" egy gyűrű az egész, az eszmei és a morális értéke sokkal nagyobb, összetartozást, eggyéválást jelöli, a családtagok számára is. Nálunk ma volt az első nap (mióta tudják anyósomék, hogy igen-t mondtam) és annyira zavarban voltak, azt se tudták merre legyenek el :D (egyébként aranyosak voltak nagyon). A párom bátyja meg azt se tudta, hogyan szolgáljon ki engem...


Nálatok történt változás? Mert én érzem, hogy repedezik a jég...(jó értelemben...)


22-L


2012. aug. 27. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

:) tudod, amit az Isten ad az egyik kezével, elveszi a másikkal, tartja a mondás...becsüld meg a szüleidet és légy büszke rájuk.

Gratulálok:)

2012. aug. 28. 13:57
 12/12 anonim ***** válasza:

igazad van...hálásak is vagyunk a szüleimnek, amiért annyi mindenben segitenek....ezért se szomorkodom...mert van családom...csak kár...mert minden volt párom szülőjével kijöttem...nagyon is...pl az előtte lévő párom anyukája a második anyukám volt...na de igen..nem lehet minden tökéletes!:) sajnálom, hogy igy alakult...de nem rajtam mult!nektek sok boldogságot!!!:)

24L

2012. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!