Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másfél év után már jöhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után már jöhet az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, lassan másfél éve vagyunk együtt. Titokban már kikértem a húgom véleményét (ő most 21 éves) az általam vett gyűrűről, és neki tetszik. Ismerem a lányt, elég jól ahhoz, hogy tudjam, nem szereti a giccses dolgokat. Csak egy sima aranygyűrű-pár, semmi több. A hétvégére megbeszéltük, hogy elmegyünk egy étterembe, és ott szeretném megkérni a kezét. Szerintetek nem lenne még korai neki? Én úgy érzem, hogy készen állunk rá.

Én 26/F, ő 24/N.



2012. szept. 19. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

egyén függő...nekem az lenne de neki nem biztos ezt csak te tudhatod...

Gratulálok

2012. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem azért még elég korai. Másfél év nem olyan hosszú idő.

A párommal mi már több, mint másfél éve vagyunk együtt, ebből fél éve együtt is élünk, de még így is korainak tartanám.

Mennyi ideje éltek együtt?

20N

2012. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Több, mint 10 hónapja lakik nálam.
2012. szept. 19. 15:30
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ.

Nekem 1 év után kérte meg a kezem párom,nem volt korai,mert fél évet már együtt laktunk akkor,előtte is heti 3-4 együttalvás,és minden nap együtt voltunk.

2012. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nem korai.


Sok boldogságot :)

2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen neked kell tudnod, hogy ő milyen stílus. Komoly aki családot akar alapítani úgy hogy nem vár vagy még várni szeretne ameddig jónak látja. Másfél év alatt ezt le lehet szűrni, azt nem tudom, hogy laktatok e már együtt de az is nagyon fontos, mert tényleg lakva ismerszik meg az ember. Én 2 év után költöztem össze a párommal, addig távkapcsolatban voltunk és az összeköltözés után 1 évre kérte meg a kezem,rengeteg minden kiderült a másikról a napi megszokott rutintól kezdve az apróbb hóbortokig, de kiderült, hogy mindenhogy passzolunk egymáshoz így összességében 3 év után házasodtunk.
2012. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Most látom, hogy már 10 hónapja együtt laktok :) akkor nem feltétlen korai, de ez úgy is kiderül, azért számolj be a dolgokról! Sok sikert!
2012. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságaitokat, meg a válaszokat is persze :)

Teljesen kiismertem, azt is megtudtam, hogy allergiás a mogyoróra. :) Pedig a névnapjára mogyorótortát rendeltem :') Amikor mentem volna a tortáért akkor mondta, hogy "Peti, mondtam már neked, mert őszintén szólva nem emlékszem rá, hogy allergiás vagyok a mogyoróra?" Én hatalmas pókerarccal elmentem a cukrászdába, így este inkább elvittem vacsorázni :D

2012. szept. 19. 15:43
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

10 honap alatt nem tudod kiismerni a másikat.

Nekunk egy év után volt az eljegyzés, 3 év után volt az eskuvonk.

2012. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

15:50

Másfél éve vagyunk együtt. 10 hónapja költözött hozzám. Jó lenne, ha olvasnál is.

2012. szept. 19. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!