Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintem ez a lány nem örül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez a lány nem örül az eljegyzésnek. Vagy csak szerintem látszik ez az arcán?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak nagyon meglepődött, de valamiért én azt látom, nem örül.

http://www.youtube.com/watch?v=X6sU66mUjI4&feature=youtu.be

(06:45-től kezdődik a lényeg)


És szeretnék szólni, hogy nem leszólom a lányt és ezt a videót, csak engem meglepnek az arckifejezései, azt látom rajta, nem örül az eljegyzésnek. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2012. szept. 21. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
szerintem kifejezetten boldognak és meglepettnek tűnik
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen biztos zavarban van. Én pl. nem díjaznám ha kiraknák a lánykérésem a kirakatba. Bár a külföldit meghatónak találtam. Hogy a csudába kell viselkedni egy ilyen helyzetben?! Még csak tippem sincs! :)
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne örülne? Vagy szerinted mit kellene csinálnia, hogy lásd rajta, hogy örül? Szerintem VELED van baj, ha nem veszed észre, hogy tényleg megörült.
2012. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Én azt látom rajta, hogy boldog. Ilyen nagy tömeg előtt persze, hogy izgul, de ahogy látom örül a dolgonak.
2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

21:21-es! Nem tudom miért kell egyből leugatni az embert, direkt írtam, h nem bántásból mondom! De látom Te már nem bírtad ki, egyből támadsz. Nah mindegy, Te tudod.

A kérdésem arra alapoztam, hogy jópár ilyen videót láttam már, és rajta egyből azt láttam, hogy nem örül, míg másokról egyértelműen leolvasható volt a boldogság. De persze mindenki másképp örül és reagál egy ilyen helyzetben. Nem mondtam én semmi rosszat, csak azt, hogy SZERINTEM nem örül. Elég lett volna ha csak annyit írsz, hogy biztosan zavarban van és azért ilyen az arca és kész. Nem egyből engem ugatsz le, hogy baj velem. Nincs velem semmi baj, csak kérdeztem valamit. De hát egyre többször bizonyosodik be, hogy itt már azt sem lehet.:)

2012. szept. 21. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
és akkor másnap ugyanez de kajakra ugyanez.lementünk a kicsibe kikértem neki a felest a sört szemembe néz elkezdi te nagyon nagy pali vagy ....óóó mondom kössz a bókot de egy sör jobb esne még érzelmileg is :DDDD
2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örült neki csak meglepődött. Nem mindenki az a "jaaaaaaaaaaajjjjjjjjj megkérték a kezem!!!! (itt sírás)" fajta :)
2012. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Én se látom rajta, hogy örülne!Szerintem nem így képzelte :) Meg pont egy bevásárlóközpontban? Semmi intimitás nem volt benne és már nem is ötletes ez a lánykérés....


Lehet arra gondol, hogy a párja most hülyét csinál magából a táncikálással :D

2012. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Igen,lehet az is benne volt,amit előttem írtak.

Dicséretes dolog az,hogy a pasi nem hétköznapi módon akarta megkérni a lány kezét,de ez inkább égő volt. Gondolom ebbe is sok energiát fektetett bele,szóval ennyi erővel valami jobbal is előállhatott volna.

Látszott a "táncosok" arcán is az unalom,a koreográfia valami borzalom volt,az előadásmód szintén. Ez inkább csak ugrálás volt. Vagyis lehet a csaj sem egészen így képzelte. Meg ugye közrejátszik az is,hogy ilyen helyzetben ki mondana nemet? -ergo rá volt kényszerítve hogy igent mondjon,még ha valamilyen oknál fogva nemet is akart volna mondani.

2012. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval,ugyanakkor az is lehet,hogy ő tényleg nem az a húúú,ugrálok örömömben típus.Meg lehet,hogy közben le sem esett neki a tantusz. :D A végén pedig a kellemetlenség érzése,hogy mindenki téged néz.Régen ilyesmit tudtam magamnak elképzelni,hogy majd engem is mindenki körbeáll,és tapsol,én ugyanis szeretek a középpontba lenni,de most igazán belejépzeltem magam,és mégsem lehet olyan jó érzés.Látszik a lányon,hogy örülne ő neki,de kényelmetlenül érzi magát a sok kíváncsi szempár előtt. :( Mindenesetre Gratulálok nekik!
2012. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!