Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor aktuális az eljegyzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor aktuális az eljegyzés, ha ilyen fiatalon jöttek össze?

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves lány és egy 19 éves fiú. Összejönnek, évek óta együtt vannak, minden szép és jó. De ilyen esetben "mikor van itt az ideje" az eljegyzésnek és asz esküvőnek?

Mire más lányok 22 évesen találnak maguknak párt, ők már 6 éve együtt vannak addigra.

Hány év után lehet azt mondani, hogy ez egy stabil kapcsolat, jó házasság lehet belőle? 5-8-10-15 vagy mennyi?


2012. okt. 1. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az ismerőseimnél vagyok szinte családtag, hozzátok semmi közöm természetesen. A kommentemnél is róluk beszéltem.
2012. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jó, OK, így már világos. :)
2012. okt. 1. 16:40
 13/19 anonim ***** válasza:
Én felpontoztam a 2. kommentet, teljesen egyetértek vele! Nem másokhoz kell hasonlítani magadat ("más lányok 22 évesen" stb) hanem magaddal foglalkozz és a saját érzéseiddel.
2012. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Némá... a kedves kérdező honnan ismer minket? :)

Pont ennyi idősen jöttünk össze, most 21 és 25 évesek vagyunk. Igazából elég sokszor szóba kerül az eljegyzés, de még nem állunk úgy anyagilag, hogy gyűrűkre, esküvőszervezésre tudjunk költeni és egyetem miatt még (!) nem is élünk együtt. De majd szép lassan alakul. :)


Tudom, haszontalan voltam, sajnálom. :)

2012. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez csak tőlük függ, mi már 26 évesek vagyunk 8 éve együtt, most érett meg az idő rá, de már 4 éve együtt élünk....
2012. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Amikor már dolgoznak, együtt élnek és mindketten úgy érzik. Ismerek olyan párt, akik úgy jöttek össze, hogy a lány akkor 15 éves volt, és a 10. évfordulójukon házasodtak. Előtte pont a csaj mondogatta, hogy amíg ő egyetemre jár, addig még nincs itt az ideje. Amúgy meg nem értem minek akar kapkodni mindenki, ha vele akarod leélni az életed, akkor 5 év is semmi nemhogy mondjuk 2 vagy 3.

Én pl 28 éves vagyok, 10 éve ismerjük egymást a párommal, és még kb 1 év az esküvő, mert akkr szeretnénk majd gyereket. Én is házasság párti vagyok, de inkább csak akkor, amikor már az ember családot alapít, addig felesleges. Mi magunkban már rég örök hűséget fogadtunk, a többi csak külsőség...

2012. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 22, 17 évesen ismertük meg egymást a párommal. Volt 2 év amikor otthon laktunk még természetesen a szüleinknél, utána következett 3 év egyetem, ami azt is jelentette, hogy távkapcsolatba kerültünk. Mi sem láttuk értelmét az eljegyzésnek, míg egyetemista vagyok, nincs munka, nem élünk együtt. Befejeztem az egyetemet, összeköltöztünk, (munkám még sajnos nincs:() a párom 2 hóapja kérte meg a kezem.

Igazából nem lényeges, hány év telkik el, 16-17-18 évesen nem sok értelmét látom egy eljegyzésnek. Jöjjenek a komolyabb problémák, amiket meg kell oldani együtt, utána jöhet a menet:)

2012. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kettes.

16 évesen jöttem össze a férjemmel, ő volt nekem mindenben az első. Már lassan 10 éve házasok vagyunk és még mindig oda vagyok érte. Az ő szülei is nagyon fiatalon ismerkedtek meg egymással és mai napig még megcsalásra sem gondoltak! Ugyan ez édesanyám testvérével. Náluk már az oviban kialakult valami. Hiszek még az igaz szerelemben.:)

2012. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18!

Az előtted levő vagyok. Én is ugyanezeket tudom elmondani. Nekem is a párom az első (neki meg én). A szüleim és anyósomék is elsők egymásnak, na meg a nagyszüleim is. Ebből kettő kifogástalan házasság, egyet meg a szeretet tart össze, pedig igen sok a gond.

2012. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!