Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csúnya dolog eljegyzés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog eljegyzés után kitenni őt?

Figyelt kérdés

Júniusban volt az eljegyzésünk.(de úgy, hogy a gyűrű árának a felét én álltam). Akkor elfogadtam tőle és igent mondtam neki.

De azóta elhanyagolt, nem foglalkozik velem, munkája nincs és nem is akarja, hogy legyen.

Fel akarom vele bontani az eljegyzést de nem engedi, mivel már egyszer igent mondtam neki.

De ha így viselkedik nem lehet vele leélni az életet, úgy hogy én tartsam el.

Csúnya lenne így kitenni. és a gyűrűt visszaadjam neki?


2012. okt. 9. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Előszöris próbáld vele higgadtan megbeszélni a problémákat. Éreztesd vele, hogy fontos Neked, de nagyon nem esik jól, amit csinál.


Most felteszek egy provokatív kérdést, ami megválaszolja a Te kérdésedet, de csak azután alkalmazd, hogy az első javaslatom teljesen biztosan, minden kétséget kizáróan kudarcot vallott:

Fél-egy év után elválni jobb lenne?

2012. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne csúnya. Attól, hogy egyszer igent mondtál még nem kell hozzá menned, ha ő negatív irányba változik.
2012. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az eljegyzést bármikor fel lehet bontani, jogilag nem kötelez semmire. Általában illik visszaadni a gyűrűt, de mivel a felét te álltad, ez most így más eset. Én azt csinálnám, hogyha kéri vissza, akkor elmennék vele együtt eladni, és a pénzt megfelezném, mert ha felbontottátok az eljegyzést, a továbbiakban egyikőtöknek sincs szüksége a gyűrűre. (Nyilván kevesebbet fog érni, mint amennyiért vettétek.)
2012. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha a helyeben lennék, akkor kitenném. 1. elkényelmesedett (azt hiszi, hogy már az övé vagy, nem kell foglalkoznia veled), 2. nincs munkája, és nem is keres (hogy akar így családot alapítani? majd te eltartod?) 3. a tulajdonának tekint (mi az hogy nem mehetsz el, ha egyszer igent mondtál? ki ő, mit képzel magáról?). Ezek mellett a legfontosabb pedig az, hogy már te is belátod, hogy ez így nem fog menni. Szakíts vele, ha kéri a gyűrűt,akkor vigye, kit érdekel... Ha utána keres munkát, keres téged és látod a változást, akkor még lehet valami, de ha nem fog keresni, akkor csak kényelemből van veled.
2012. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy nem engedi mert elfogadtad a gyűrűt?? Azt hiszi bebiztosította magát egy életre, mert gyűrűt húzott az újadra?! Ráadásul te fizetted a felét, ez még viccnek is rossz. Gondolom próbáltad vele, megbeszélni a problémáidat, nem akar változtatni, akkor nincs más választás, mint lépni. Én a "biztosítékát" pedig szépen visszaadnám neki!
2012. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Csúnya, nem csúnya...tedd ki s zűrét.

Munkanélküli, nem is akar dolgozni...nem gondolta komolyan

ezt az eljegyzést. Vagy ennyire negatív irányba változott, úgy érzi, megkapott..nincs több dolga.

Eljegyzést bontsd fel, gyűrűvel legyen boldog..

Mi az, hogy nem engedi ?? bunkó

Ha most, az eljegyzés után ilyen rossz irányba vette a stilusát, gondolj bele, esküvő után milyen lesz..?

Zsarnok, lenéző...akkor nehezebb lesz szabadulni tőle..:(

2012. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Olyan nincs, hogy nem engedi felbontani az eljegyzést :)

De mivel ilyen vicces ötletei vannak, humoristának elmehetne, ha amúgy sincs munkája.

A gyűrűt meg ne add neki vissza, add el, és annyi pénzt adj neki, amennyit ő fizetett belőle. Én ezt tenném... de még a héten.

2012. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem engedi, hogy felbotnsd az eljegyzést? Meg úgy egyben a kapcsolatotokat is? :D Ez vicc..


Egyébként nem adnám neki vissza a gyűrűt. Egyáltalán nem. Ha nagyon problémázik rajta, akkor megmondanám neki, hogy eladom és az ára felét visszakapja, mivel csak a felét fizette. Aztán persze lehet lecsalnék belőle egy kicsit... Még ilyet, nem engedi..

2012. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell engedély, a jegyesség jogilag semmivel nem több az együttjárásnál, szakíts vele nyugodtan. A gyűrűt is megtarthatod, gondolom az ő gyűrűjét is közösen vettétek, akkor egálban vagytok.
2012. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!