Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menyasszonyok? Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok? Nektek milyen állapotban van az eljegyzési gyűrűtök? (Kisérőgyűrűtök, ki hogyan nevezi)

Figyelt kérdés

Mennyi ideje kaptátok? Rendszeresen hordjátok? Rajtatok marad fürdéskor, mosogatáskor stb is, vagy csak alkalmakkor hordjátok?

Milyen gondotok akadt a gyűrűvel? Pl: karcolódik, beleakad mindenbe, kiesett belőle a kő.


Találkoztam az egyik régi barátnőmmel( ő 2 éve menyasszony) a gyűrűje valami iszonyat pocsék állapotban van. Többsoros köves berakásos és szinte már zöldes szürke az egész.


Így, hogy hordjátok, ajánlanátok-e a gyűrűtöket másnak? Erre lennék kíváncsi: x anyagból van, xy kővel ajánlanám/ nem ajánlanám mert, karcolódik, zöldül/barnul/beleakadok mindig mindenbe stb. Minden ami jó a gyűrűtökben vagy minden ami nem!


Még annyit, hogy természetesen mindenkinek a sajátja a legszebb, a kérdést az ihlette, hogy az egyik nagyon jó barátunk meg akarja kérni a barátnője kezét és tanácstalan milyet válasszon.


Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!


2012. okt. 24. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Fehér arany gyűrűm van, egy cirkónia kövel. Nagyon vékonyka, így a karika része kicsit deformálódott, kicsit sárgás is, de a kőnek semmi baja. Mindig rajtam van, kivétel amikor fürdök és mosogatok. Másfél éve kaptam.
2012. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

[link]


nekem ilyen van, és hogy is mondjam, ahol találkozik a kővel a gyűrű, ott a mélyedésben egy kicsit mintha megragadt volna a kosz, de egyébként nincs más baja. Sárga arany. 2011.06.02-án kaptam, azóta minden nap rajtam van, egyedül a Balatonban vettem le 3szor pár órára. Fürdök, mosogatok, alszok benne, egyedül az erős vegyszereknél és WC pucolásnál veszem le, nehogy elnyelje a végtelen :) A jeggyűrűm mattosított volt, de 2 hónap után kifényesedett. Egyébként nincs baja.

2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

13:39

ez nagyon szép,imádom az ilyen egyszerű de gyönyörű ékszereket

2012. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13:39-es vagyok, köszönöm szépen :)
2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szóval ha egy pár csak az esküvő előtt nemsokkal veszi meg a karikagyűrűket, és addig nem is hordják már, akkor ők sosem voltak vőlegény és menyasszony? Komolyan lefárasztanak egyes agyhalott válaszadók :)

Tudod kedves nem tudom hányadik válaszoló, nem a gyűrű a lényeg sosem, hanem a komoly szándék, és a felek feltétel nélküli szeretete/hűsége egymás iránt. Persze ezt felszínesebb emberek úgysem értik...


egy (egyelőre) karikagyűrű nélküli menyasszony...

2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem fehérarany, icipici köves lánykérő gyűrűm van, csudiszép. Vékony, szolid, amilyet szerettem volna...

A karikagyűrűm még karctalan, ott az üzletben :D

2012. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fehérarany eljegyzési gyűrűm van gyémánttal. A karikagyűrűnket csak az esküvő napján kezdtük el hordani, én azóta mindkettőt hordom, egy ujjamon. A karikagyűrűnk teljesen egyszerű fehérarany, nincs rajta semmi dísz. Rendszeresen hordom ékszerészhez, kitisztítja, karban tartja. 7 éve vagyunk házasok, durván 7,5 éve jegyzett el, a gyűrűk olyanok, mint új korukban. Takarításhoz, és néha munkához leveszem (orvos vagyok, laboratóriumban dolgozom), illetve fürdéshez, alváshoz is. De egyébként mindig hordom őket.
2012. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10. vagyok.


Miért lettünk lepontozva????

Gondolom, nem a kérdező csinálta, mert folyamatosan mindenki mindenhol le van pontozva, és már kezd idegesíteni.



Az én gyűrűm ez:

ezüst és gyémánt.


[link]

2012. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!