Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miben változik meg az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változik meg az életem, életünk ha, eljegyezzük egymast? Milyen elveket kell szem előtt tartanom? 29/F

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen elveket kell szem előtt tartanom? "


Ez alatt mit értesz?

2012. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
SEMENNYIRE nem változik meg az életetek. Ne várjatok ettől csodákat. Ha összeköltöztök, attól megváltozik. Az eljegyzéstől szerintem nem.
2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Ha csak eljegyzitek egymást, akkor semmivel nem változik meg az életetek. Ez csupán külsőség. Ajogyan az összeköltözés is csak az.

A házassággal változik meg a kapcsolatotok. Felelősséget vállatok egymásért, a születendő gyerekekért. Vállaljátok, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben kitartotok egymás mellett. Erről szól a házasság.

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Azért az eljegyzés sem butaság. Mostantól komolyabban lehet tervezni, készülődni a közös életetekre. Átmenet lehet a saját családotok köréből, a kettőtök alkotta új, remélhetőleg majd növekvő családba. Meg kell alkotnotok a saját rendszereteket, kis szertartásaitokat és a régi családjaitoktól esetleg különböző sajátotok rendjét, fontossági sorrendjeit. Szerintem szép időszak, fel lehet használni a kettőtök kapcsolatának megerősítésére.

Sok sikert!

2012. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

"Mostantól komolyabban lehet tervezni"


Egyetlen percet sem töltenék olyan emberrel akivel nem lehetne komolyan tervezni.

2012. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha olyan kapcsolatban élsz, ami elég komoly ahhoz, hogy eljegyezd a párod, akkor elvileg semminek nem kellene változnia.
2012. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Az eljegyzés semmit nem jelent ma. Minden harmadik tinit eljegyeznek. Jó buli.


Az eljegyzés akkro komoly, ha házasság követi belátható időn belül. Tudod hány huszonéves van ,akit 6-8 éve lejegyeztek? Ezeket tudod mikor fogják elvenni? Soha!

2012. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Abban változott meg, hogy valamennyire mégis "összeköt" a dolog érzelmileg. Persze nem a százezres gyűrű, hanem maga az érzés, az elköteleződés.

nem tudom, aki azt írja hogy semmit nem jelent az eljegyzés miért mondja, biztosan oka van rá. Én azonban mégis azt mondom érzelmileg, morálisan nagyon sokat jelent a dolog. Elvek nálunk nagyon nem változtak, összeköltöztünk, tervezgetjük a további életünket, alakulunk, formálódunk egymás után :)

2012. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak eljegyzitek egymást, akkor semmivel nem változik meg az életetek. Ez csupán külsőség. Ajogyan az összeköltözés is csak az. "


Az összeköltözés külsőség? Ezen jót nevettem.

Mert hát igencsak változik az ember élete, ha nem heti pár alkalommal pár órára találkozik a kedvesével, hanem megtanulnak együtt élni.

Színültig jó szándékkal vagyok, tehát hajlandó vagyok elhinni, ha azt mondod, hogy van, aki a látszat kedvéért bútorozik össze a párjával, de ilyet én még nem láttam.

2012. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kérdező: Ha komolyan gondoljátok a dolgot, házasságot akartok, akkor nyilván kicsit úgy érzitek, előreléptetek az életetekben, de másban nem változik a helyzet.

Mint egy születésnap: "Na, egy évet öregedtem." De az élet ugyanúgy zajlik tovább, mint eddig.

2012. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!