Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Örülnétek egy karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek egy karácsonyi eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
Lányok ha tudnátok hogy a párotok el akar jegyezni ti hogyan készülnétek?
2012. dec. 16. 10:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szeretném karácsonykor. Külön 'ünnepet' szeretnék neki.

És tudni sem akarok róla, mert szeretem a meglepetéseket.

2012. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az túl szokványos, én szeretem a meglepetéseket. Másrészt pedig ha ne adj isten szakítanánk, minden karácsonykor ez jutna eszembe.
2012. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%
Karácsonykor nem örülnék az eljegyzésnek. A karácsony maradjon karácsony. Ha el akar jegyezni tegye későbbre.
2012. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán, én inkább annak örülnék ha mondjuk a találkozásunk évfordulóján lenne. Vagy egy bármilyen másik nem ünnepnap is jó. És meglepetésként az igazi, szóval ne mondja el előre.
2012. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
78%

Én imádom a karácsonyt és ha ketten lennénk, örülnék neki, mert akkor olyan más a hangulat is. :) Fények, ajándékok, karácsonyi zenék...


De ha a családjához vagy az enyémhez mennénk karácsonyra és ott akarná megkérni, annak nem örülnék, mert én szeretném, ha csak ketten lennénk és meghittebb lenne.


Nem félek attól, hogy "ha szakítanánk" akkor mire emlékeztetne, mert nem fogunk. :) Nem is mondanék igent, ha ez felmerülne bennem.

2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
53%

S Nálad, mi a helyzet Kedves Kérdező!?:)


Én nem értem ezt a hozzáállást ami itt a Válaszolók többségének is van (de máshol is sokszor olvastam már), hogy az eljegyzés ne legyen más ünnephez kötve!Mivel ad egy,az eljegyzést később nem szokták ünnepelni,nincs "eljegyzési évforduló",ad kettő szerintem még meghatóbb is akkor,amikor az ember amúgy is ünnepi hangulatban van.Pláne Karácsonykor,ami jó esetben arról szól,hogy együtt van a család és ilyenkor meglépni egy közös családalapításra vonatkozó lépést,szerintem nagyon odaillő!:) De akár más ünnepre is kíváló "ajándék". S egy eljegyzés,legyen ez bármikor is,nem lehet "szokványos"!:D

A többi negatív hozzáállást inkább nem is kommentálom...:)


Tehát a válaszom a kérdésedre,igen, örülnék és úgy érzem lóg is a levegőben talán valami.:) Tudni, egyáltalán nem tudom,tehát az alkérdésedre nem is tudom mit mondhatnék...


Várom a Te sztorid!:)

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
72%
egyáltalán nem. elcsépelt. mindenkit ilyenkor jegyeznek el.
2012. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Nem szeretném más ünneppel keverni. Sehogy sem készülnék, elvileg tudnék róla, mert a gyűrűket együtt választottuk ki. Ő majd elmegy megvenni egy általa kiválasztott időpontban és így lep meg. :) Az esküvőnket már szervezzük, így nagy meglepetés már nem érhet. :)


24N

2012. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok megkeseredett singli szöveggel, hogy majd karácsony után....


Egy eljegyzés 4 szemközt a legjobb-nincs rokonyság(mert csak púp a hátra), nincs hátráltatás, csak meghittség.

2012. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem örülnék neki. Alapból karácsonykor 26-án van a születésnapom, így szinte két ünnep van egyszerre nekem, annyi hogy 2 nap különbség van mert nálunk 24-én gyűlik össze a család, 25-én nagyszülők 26-án engem ünnepelnek de minden évbe egy napon van ez és ez nekem elég rossz. Névnapom meg Január 1-jén van az is marha jó :S És egész évben csend. A párommal szerencsére nyáron jöttünk össze 1,5 éve így azért van évközepén is valami ünnep a számomra, de nem örülnék neki ha pont karácsonykor lenne ilyen. Én mondtam is a páromnak hogy karácsony előtt és után azért teljen el legalább 2 hónap ha eljegyzést vagy esküvőt tervezne esetleg akkor gondoljon azért erre is.

22/N

2012. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!