Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Örülnétek egy karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek egy karácsonyi eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
Lányok ha tudnátok hogy a párotok el akar jegyezni ti hogyan készülnétek?
2012. dec. 16. 10:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

20



Gondolom kemény meló volt kiérdemelni, hogy egy férfi igy viselkedjen veled. Magadnak köszönd.


Velem így mint ahogy veled senki nem viselkedett.Senki.

2012. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Persze kettessben tervezem :)


Sajnálom hogy így alakult,mondjuk esküvőt nem szeretnék karácsonykor mondjuk vagy tavasz vagy nyár amúgyis nyáron jöttünk össze.

2012. dec. 16. 20:04
 23/49 A kérdező kommentje:
21 honnan tudod hogy kiérdemelte? Azért elég kemény és senki nem érdemel ilyen bánásmódot,de Te örülj neki hogy veled nem viselkedtek így!
2012. dec. 16. 20:07
 24/49 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,most,hogy megnéztem,hogy hanyas is,kicsit sokkolt az a 0%,hirtelen azt se tudom most mit akartam már írni!:D

De azt hiszem csak újra visszakérdezni,mert érdekel,hogy akkor Nálatok most lesz?:) Vagy mit tudsz? S hogy készülsz? Ezeket nem írtad le!:)

2012. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Kedves 6os most nézem igen sok a megkeseredett “vén lány“ és ez teszi őket boldoggá h más válaszát le pontozzák..


Igen most lesz,fények romantika csak mi ketten már lázban égek!!!!

2012. dec. 16. 20:17
 26/49 anonim ***** válasza:
Az ilyen viselkedést, amikor egy férfi igy nyilvánul meg-azt biza kemény melóval lehet kiérdemelni és tengernyi szemét húzással.
2012. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Talán azért nem viselkedtek velem így mert normálisan és tisztelettel kezelem mindig az embereket akikhez közöm van.
2012. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!:) S Te ezt honnan/hogyan tudod?:)
2012. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

ma 20:00

Drága kérdező. semmit nem tudsz rólam de már elítélsz. Mert te tökéletes vagy mi?? Mennyi idős vagy 13??Egy felnőtt ember aki átélt már egykét dolgot az nem mond olyat mint te. De röviden. Azzal érdemeltem ki, hogy fiatalon belementem abba hogy építkezzünk vidéken, holott élhettünk volna Pesten is. Én szerettem, alkalmazkodtam hozzá. Terhesen ott segítettem az építkezésnél mert fiatalok lévén igyekeztünk spórolni sok mindenben. Eladtam a pesti lakásomat, hogy ne kelljen hitellel kezdeni. Mielőtt még jönnél azzal hogy dolgozni kellett volna és nem kellett volna spórolni, nos dolgoztam. Mai napig nem voltam soha munkanélküli. De terhesen az építkezésnél baleset ért, és 6 hónaposan nemcsak elvetéltem, de közölték soha nem lehet gyerekem. Ez lett a bűnöm, mert a férjem vidéki emberként fiúra vágyott.. Szóval legközelebb mielőtt sértegetnél másokat, kérdezz,mert így nehéz elhinni hogy te midig tisztelettudó másokkal szemben.

2012. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Még valamit.. Annyira szemét voltam az elképzelésed szerint, hogy végül is elég kellemesen elváltunk, és én mentem el a háztól egy bőrönddel. Mai napig a volt férjem él abban a házban aminek a 75%- az enyém (bírósági végzés mondta ki) Sőt olyan szemét vagyok,hogy a volt férjem kislánya a kedvezményezettem a részemre..
2012. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!