Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » En a parommal negy honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En a parommal negy honapja vagyok eggyutt! Valamelyik nap aszt almodtam hogy eljegyzett, es eggyutt mentunk gyurut venni! Mikor elmondtam neki, hogy mivolt?

Figyelt kérdés
Hogy mit almodtam,csak annyit mondott hogy annak is elfog jonni az ideje mikor eljegyez!Bevallom en mar most szeretnem ha megtenne!Mitt tegyek hogy megkerje a kezemet?
2008. máj. 28. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van.Kettővel előttem szólónak: Egy kapcsolat felvállalása nem arról szól, hogy elveszlek e vagy nem.Most vagy nagyon rossz példa volt előtted, vagy nem tudom... Nem is értem, hogy fordulhatott ez meg a fejedben. Miért érzed megalázónak azt, ha valakinek csak élettársa van? Szurkolok neked, hogy ne legyen a házasságodból korai válás. Na bocs az offért, de most marhára bepipultam . Lehet lepontozni.
2008. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
illetve hárommal előttem
2008. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon offtopic lesz, de bevállalom. A sokat pocskondiázott, számító, egoista, csak a saját érdekeit néző válaszadó vagyok. Nem védem magam, gondoljatok amit akartok. Viszont ezzel a saját szűklátókörűségéteket bizonyítjátok.


Mindenki ismeri Rómeó és Júlia történetét. Talán olvastátok az eredeti darabot. A világ egyik legszebb szerelmes történeteként tartják számon. Miről is szól ez? Két fiatal találkozik, és végzetesen egymásba szeret. Pár perc, egy tánc alatt kiderül, hogy nekik nem kell más, ezzel az idegennel akarják leélni az életüket. Aztán elérkezik a híres erkélyjelenet, amikor is a két fiatal örök szerelmet vall egymásnak. Mit is mond Júlia? "Ha komolyan gondolod, úgy üzend meg azzal, akit hozzád küldök, mikor lesz nászunk...". Világos: ha Rómeó nem lett volna hajlandó elvenni Júliát már másnap, az többet szóba sem állt volna vele, hiszen ő nem egy könnyen kapható kis cafka. De Rómeó érezte, hogy neki Júlia az igazi, és hiába volt előtte több szerelme (a bál előtt épp egy Róza nevű lányról áradozott), azt mondta, hogy ezért a lányért érdemes feládoznia a szabadságát. Aztán mi történik? Míg a halál el nem választ... Őket a halál nem is választotta el, éppenhogy örökre összekötötte őket. Ezek szerint (és valószínűleg szerintetek) akkor Júlia nem volt más, mint egy egoista liba, aki csak a saját érdekeit nézte, Rómeó meg egy sajnálatra méltó balek, aki hagyta magát behálózni.


Valahogy így voltunk mi is a leendő férjemmel. Szerelem az első látásra. Közös eskü a második héten, amit fél év után a családnak is elmondtunk. A házasság számomra és számára is örökre szól, ellentétben a mai általános "ha nem működik, legfeljebb elválunk"-felfogással. Én is döntöttem akkor, ő is döntött. Egy életre. Ez egy olyan szövetség, amit senki és semmi nem bonthat fel. Én így gondolom. A történethez hozzátartozik, hogy azóta évek teltek el, és még mindig ugyanolyan boldogok és szerelmesek vagyunk, mint az elején. Innentől kezdve inkább őt kellene megkérdezni, miért boldog emellett az egoista liba mellett. :) Elismerem, az én esetem nem tipikus példa, és mivel nem ismerem a kérdező motivációit, a pontos helyzetét, úgy éreztem, hogy egy olyan választ kell írnom, ami alternatívaként szolgálhat a "nem a gyűrűtől lesz igazi a kapcsolat"-jellegű válaszokra.

2008. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer azt mondta hogy annak is eljön az ideje, akkor légy türelmes. Ne erőltesdd rá.
2008. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, hogy a szerelem mikre nem képes, igaz? :)

Nekünk tegnap volt az eljegyzézünk 4 hónap után, és nagyon jól megvagyunk.Kívánom, hogy ti is ilyen boldogok legyetek, ha megkéri a kezedet.

2008. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a 4 hónap nagyon kevés idő,főleg h az ember nem ismeri még annyira a barátját én se tudok még sok dolgot a barátomról(20 hónapja vagyunk együtt) és még vannak relytéjek.sztem ne erőltesd hidd el jobban fogsz örülni neki akkor amikor nem számítasz rá.
2008. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4hónap :O az még szerintem korai lenne, hogy összeházasodjatok. Anyukámék 6év után házasodtak össze. Ha azt mondta, hogy majd elfog jönni az ideje akkor biztos így lesz szerintem hagyd. Élvezd, hogy vele lehetsz. Ő is élvezi és majd megkéri a kezed egyszercsak :)
2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Immár évek teltek el ,hogyan alakult az életetek Kérdező ?
2014. júl. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!