Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 3 év után már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3 év után már nem lenne időszerű az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már róla, tudom, hogy el fog.

De már tényleg kezd zavarni, hogy a körülöttem lévő lányokat 1 év után sorra jegyzik el...

Sajnos most már igenis zavar.

1x azt mondta legszívesebben most megkérne, sajnos akkor ültette a bogarat a fülembe....

Ha az nem lett volna akkor nem lennék egy hisztis pi@a...

Felhozni neki nem akarom, mivel kierőszakolni se akarom, de most már komolyan azt látom, hogy a végtelenségig kell várnom?

Mi a francot csináljak?

Már tavaly karácsonykor is rám jött egy ilyen hullám, persze előtte ezt titkolom, sose érti miért vagyok időnként furcsa...

Most ilyenkor mit ?!?!


(kérem az olyan kommenteket hanyagolni, mint , hogy " te mekkora hisztis vagy" és egyebek, mert jelenleg az vagyok és tisztába vagyok vele, köszönöm)



2012. dec. 21. 18:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Nézd,ez az eljegyzés dolog majd akkor lesz időszerű,amikor Ő is úgy érzi.Valószínűleg Ő még nem látja elérkezettnek az időt,valami oka pedig biztosan van rá.Talán csak fél az elköteleződéstől,ugyanis a gyűrű valahol a felelősségvállalás szimbóluma,nem csupán egy tárgy,amit felhúznak az ujjadra.Érthető,ha megijedt mindettől,éppen ezért nem kéne sem szekálnod,sem erőltetned a dolgot.Egyébként sem az esküvőn múlik,mennyire vagytok boldogok egymás mellett.Tudom,mert voltam már gyűrűs menyasszony,és nem lett happy end a vége...
2012. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
59%
Elvileg a kapcsolatotoknak el kellett volna jutni valóban az eljegyzés fázisába. Teljesen érthető, amit érzel. De megoldani nem nagyon tudod, amíg Ő nem dönt! És valószínű minél tovább vár, annál jobban el fogja veszíteni a varázsát! :-(
2012. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem már elmúltak azok az idők, amikor a nő csak várta, mi történik vele. Miért ne hozhatnád fel a témát? Nem egyszerűbb, mint hónapokon, netán éveken át őrlődni?
2012. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

igen 1. válaszoló de akkor minek mondta már 1,5 éve hogy legszívesebben már most megkérne....

Akkor ne mondjon ilyeneket..

Amúgy sulizunk még mindketten de mellette melózgatunk ahogy tudunk én 21 ő 23 éves.

2012. dec. 21. 18:24
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
3 év után valóban időszerű lenne az eljegyzés, de ez sok minden mástól is függ. Ha még nagyon fiatalok vagytok és a párod nem érzi felkészültnek magát erre, akkor még korai. És nem is kell elsietni. Egy eljegyzésnek mindenképpen úgy van értelme, ha egy éven belül össze is házasodtok. De erre nem hiszem, hogy sok esély van. Sok fiatal lány hamar eljegyezteti magát, de ennek semmi értelme. Minek, hogy 5 évet várjon az esküvőig? Butaság... Csak legtöbben felvágnak evvel, hogy ő már menyasszony... De nem kell követni őket... Én már több, mint 4 éve együtt vagyok a párommal, 28 éves elmúltam, és még nem esett igazán szó eljegyzésről sem. Majd, ha eljön az ideje.
2012. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
57%
Attól is függ hány évesek vagytok. 20-28 között ideális az eljegyzés szerintem.
2012. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%

6 éve vagyok barátommal, együtt lakunk 5 éve... most, hogy így nézem a kérdést, igazából 1x sem jutott eszembe az eljegyzés, tök jól megvagyunk.

Nem tudom másoknél ez mennyi idő után "kötelesség" :D de nem is érdekel igazából más mit csinál, mármint h eljegyzik e vagy sem, vagy hogy kinek mikor születik gyereke, stb.


Ha egy év után eljegyeznek vkit, am az sem feltétlen jó (kivéve ha egy kis faluban laksz, ahol úgysem történik semmi különös), mert akkor még nem ment át elég próbán a kapcsolat. Legalábbis, sztem ez relatíve kevés idő. Bár lehet, hogy csak számomra izgalmasabb ez a vad-együttélés verzió. :D Nemtudom más hogy van vele, de tényleg nem értem meg azokat, akik szerint egy év, két év után már el kell hogy jegyezzenek. o.o Ez csak az én véleményem.

2012. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt kapcsolatban, ahol dolgoznak a felek, van közös otthon (akár albérlet, de közös) ott elég furán néz ki az évikig járogatás...de Ti, akik még iskolába jártok nem vagytok a családalapítás fázisában. Egyszerűen most nem ez aktuális.

Amúgy meg azok a párkapcsolatok nem nagyon alkalmasak időtől függetlenül elköteleződésre, ahol egy fontos témát nem lehet megbeszélni, mert a felek képtelenek rá.


24N

2012. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%

Igazán nem értem, miért akar valaki eljegyzést? Mert az ugyanis semmit sem jelent, semmivel sem erösebb kapcsolat, mint az együttélés.

Ami TÉNYLEGESEN jelent is valamit, elköltezettségnek számit, az a házasságkötés.

2012. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Quorra ***** válasza:
56%

Kérdező, és mi értelme van annak, ha 1-3 éven belül eljegyeznek, utána pedig 5-10 évekig jegyben jártok, aztán vagy elvesz vagy nem? És általában nem szoktak ennyi idő után a férfiak házasodni, mert ingyen főznek, mosnak, takarítanak rá, a kölyök meg van, akkor meg minek..


Kib-aszottul ostobának tartom a hozzád hasonló nőket.

2012. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!