Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 3 év után már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3 év után már nem lenne időszerű az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már róla, tudom, hogy el fog.

De már tényleg kezd zavarni, hogy a körülöttem lévő lányokat 1 év után sorra jegyzik el...

Sajnos most már igenis zavar.

1x azt mondta legszívesebben most megkérne, sajnos akkor ültette a bogarat a fülembe....

Ha az nem lett volna akkor nem lennék egy hisztis pi@a...

Felhozni neki nem akarom, mivel kierőszakolni se akarom, de most már komolyan azt látom, hogy a végtelenségig kell várnom?

Mi a francot csináljak?

Már tavaly karácsonykor is rám jött egy ilyen hullám, persze előtte ezt titkolom, sose érti miért vagyok időnként furcsa...

Most ilyenkor mit ?!?!


(kérem az olyan kommenteket hanyagolni, mint , hogy " te mekkora hisztis vagy" és egyebek, mert jelenleg az vagyok és tisztába vagyok vele, köszönöm)



2012. dec. 21. 18:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
27%
Ezért van ennyi válás, mert a nők kierőszakolják az eljegyzést, esküvőt még ha ő maguk sem állnak készen rá csak nehogy a szomszéd Mariska előbb legyen feleség.
2012. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez az eljegyzősdi egy ósdi dolog, pedig én se vagyok már mai csirke.. :) Mi 8 év együttélés után EGYBŐL összeházasodtunk (eljegyzés nélkül) mert gyereket szerettünk volna. Pont.
2012. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán együtt éltek?? :D Mi 2 éve vagyunk együtt a párommal és nem vagyok annyira buta, hogy azt gondoljam, ETTŐL lesz több a kapcsolatunk.

Először össze kell költözni! Csak utána kattogj meg irigykedj, hogy a körülötted lévő lányokat már eljegyzik; már pedig én úgy látom, hogy fogsz kattogni.

Mellesleg: Az emberek jó esetben nem azért jegyzik el egymást mert a szomszéd lányát fél év után megkérték..

2012. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
54%
Az sem ad okot eljegyzésre, hogy annyira unalmas az életem, hogy ettől várom a nagy bummot. :D
2012. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem max 1 év után is időszerű, ha nem gyerekek vagytok és komoly a kapcsolat. Kérdezz rá, a pasik hajlamosak belekényelmesedni ebbe a kérdésbe, ha nem noszogatják őket. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarja, de megvan nélküle is, halogatja, pedig az se zavarná, ha meglenne az eljegyzés. A nők túl sokat belemagyaráznak ebbe. (A férfiak bonyolultak, kb mint a növények...)

24/feleség

2012. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
88%

"Mi a francot csináljak? Most ilyenkor mit ?!?! "


Nőj fel! Jobb tanácsot adni képtelenség. Ha egy boldog kapcsolatban képes vagy ezen kattogni, akkor rettenetesen éretlen vagy. Mi az, hogy a végtelenségig kell várnod??? Mire? Együtt vagy a pasival, akit elméletileg szeretsz. Miért vagy vele? Azért, mert boldog vagy, ha láthatod, ha mellette lehetsz, ha boldoggá teheted, vagy azért, mert hátha eljegyez??? Egyszer kifejezte, hogy veled képzeli el a jövőjét, de te ezt sem tudod pozitívan felfogni, hanem azóta ezen rágódsz.


Ha meg ez az egész ennyire fontos neked, akkor tessék leülni és megbeszélni vele, hogy te úgy érzed, abban az életszakaszban vagy, amikor lassan családot szeretnél alapítani, eljegyzést, házasságot, aztán gyereket. Ha nem egyeznek a céljaitok és vágyaitok, akkor meg hagyjátok szépen békén egymást.

De nekem az a gyanúm, hogy csak gyűrűt akarsz az ujjadra, hogy villoghass a többi 1 év után, semmi élettapasztalattal eljegyzett barátnőid előtt vele.

2012. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
44%

Óóó, a 15-ös asszonyka már rátukmálta magát egy pasira, szerintem írj neki privit és szívesen megosztja veled a trükköket, amikkel csőbe lehet húzni egy ilyen "növényt".


Hálistennek én találtam egy pasit, aki ennél kicsit komplexebb lelkivilággal rendelkezik, van önálló akarata, gondolatai, jövőképe. Elég rémes lenne egy ilyen növényszerű lény.

2012. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
21 és 23 évesen fiatalok vagytok még a házassághoz - nem azt mondom, nem működne a dolog, de azért vannak, akik még nem értek meg egy ilyen lépéshez ilyen korban, és ez nem ritka. Majd akkor megkér, ha úgy gondolja... ha még 2 éven belül nem kér meg, akkor lehet elbeszélgetni róla, hogy mégis, mikor léptek következő szintre, mi a célja a kapcsolatnak. Sztem az eljegyzés komoly dolog, csak azért, ha ő még nem kész rá, nem kell elsietni azért, mert jaj, a környezetemben is ez van... mi a garancia rá, hogy ők nem hamarkodják el? Tinikorban még elfogadható, ha vki azért vágyik vmire, mert a másiknak már van, de a házasság már messze nem olyan, mint egy márkás póló...
2012. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
35%

10:35

Pont tévedsz drága, az én férjem 1 hónap után kért meg, hogy költözzünk össze és 4 hónap után kérte meg a kezem, mindenféle utalgatás nélkül, mert ő egy igazi férfi.

Az átlag férfiakról beszéltem, akik képesek 3 évet babulni egy kapcsolatban, anélkül, hogy megkérnék a párjuk kezét.

15-ös voltam.

2012. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm és a barátja már több mint 5 éve vannak együtt, ebből kb. másfél éve együtt is laknak, de elég éretlenek ilyen téren, és nem is terveznek ilyesmit még.

Szerintem az eljegyzés érettségtől függ, de ma már sajnos sokan lejáratják.

2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!