Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelt kérdés

Ma történt meg a nagy lánykérés. :) Nagyon Boldog Vagyok! Abban a kis étteremben kérte meg a kezem, ahol először megpillantottuk egymást.

Boldogabb nem is lehetnék, és nem utolsó sorban olyan gyűrűt kaptam,ami nagyon tetszik és a stílusom is.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. dec. 22. 21:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok boldogságot kívánok és a te gyűrűd a legszebb a világon számodra és ez így van jól!Nem értem a többieket!Hangoljatok a szeretet ünnepére,legyetek nagyvonalúak és tudjatok mások örömén osztozni! :)
2012. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
51%
Szegénykém, azért elég gáz ha már ilyen előadásra fanyalodsz fanyalodsz és ismét utánozni kényszerülsz:DD
2012. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
50%

Jajj Gratulálok nektek,nekem is nagyon tetszik a gyűrűd,szép!

Boldog Karácsonyt! :)

2012. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon gratulálok, tudod nem egyszerű olyan gyűrűt találni, mint amilyen a stílusunk! Mi is hónapokig keresgéltük a személyiségemet leginkább kifejező gyűrűt, de még nem jártunk sikerrel.

Őszintén irigykedve nézem a képet, bárcsak én is kapnék egyszer! ;)

2012. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
52%
Grat :)
2012. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
63%
Szép gyűrű. De nekem jobb dolgom is lenne az eljegyzésem után, mint a gyakorin kérdezgessem vadidegenektől, hogy tetszik-e nekik a gyűrűm. Szerintem azóta ki sem keltünk volna az ágyból.
2012. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked az eljegyzés csak külsőség pedig a "kérdésedből" az derül ki akkor már rég rossz.
2012. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
43%
Am sztem a Fehérarany sokkal szebb, nameg persze drágább is, mint az arany. Kevésbbé kopik, tehát időtállóbb, megjelenésében is elegánsabb :)
2012. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
45%
Most már árulnak olyan gyürüt is,amely ugy néz ki, mint az arany, és még csak le sem kopik. Ez nagyon ugy néz ki. Attól függetlenül hord egészséggel és gratulálok.
2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
65%

uuuupppsz! jajj, hasraestem. egyéb kívánság?


biztos az a típusú lány vagy, akinek élete értelme a férjhezmenés. gratulálok.


nekem is van gyűrűm, de max akkor mutogatom, ha valaki kifejezetten kéri. dicsekedni ilyesmivel elég szegényes képességekre vall.

2012. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!