Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelt kérdés

Ma történt meg a nagy lánykérés. :) Nagyon Boldog Vagyok! Abban a kis étteremben kérte meg a kezem, ahol először megpillantottuk egymást.

Boldogabb nem is lehetnék, és nem utolsó sorban olyan gyűrűt kaptam,ami nagyon tetszik és a stílusom is.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. dec. 22. 21:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
75%

Hazudnék ha azt mondanám tetszik. De ez ízlés kérdése. Nekem másmilyen. :) Nehogy sértésnek vedd. :O

Gratulálok! :) (Nekem is nemrég kérték meg a kezem. ^^ Csodás érzés.)

2012. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezért várod te ennyire az esküvőt... :D
2012. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
87%
És mi lesz, ha nem illetek össze az ágyban? Mert sajnos olyan is van. Mindenféle rózsaszín köd ellenére is van olyna, hogy annyira SZAR a szex, hogy borzalom. Akkor jó keresztény princípia szerint végigszenvedsz gondolom egy egész nyomorult életet, mert ugye elválni nem korrekt. Istenem, köszönöm, hogy nem vagyok most a kérdező helyében:)))
2012. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
75%
Viseld egészséggel!
2012. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
86%
Atyamária! Ne hogy úgy járj, mint az egyik ismerősöm, hogy a férjének sajna nem állt fel a tudod milye... Tíz év kínlódás után váltak el, mert a gyógyszer nagyon drága volt, és csak néhány alkalomra volt elég a pár szem. Szerintem próbáld "föl" a vőlegényt minél előbb, nehogy így járj Te is!
2012. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
84%
Az autót is elvisszük egy körre mielőtt megvennénk...
2012. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
82%
Szép gyűrű, de mondd csak, nincsenek barátnőid akik előtt tudnál dicsekedni, ha már ide is abból a célból jössz? Vagy esetleg ők sem szeretik a dicsekvést?
2012. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok! Szerintem szép :)

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2012. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
67%

Tehát te eddig csak nézegetted az étlapot, és nemsokára kapsz valamit, ami lehet, hogy nem fog ízleni. Viszont életed végéig azt kell enned.

Ez perverz...

2012. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
voltunk már együtt(a szüleim tudta nélkül), tehát tudom milyen vele,de azt, hogy vele aludjak,nehéz lenne, hogy beadni,ezért az még csak ritkán történt meg.Tehát tudom milyen,csak akkor épp azért nem aludtunk együtt,mert nincs engedve.De azt egy szóval nem mondtam, hogy titokban nem volt semmi soha.
2012. dec. 24. 19:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!