Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na milyen gyűrűt kaptam?

Figyelt kérdés

Ma történt meg a nagy lánykérés. :) Nagyon Boldog Vagyok! Abban a kis étteremben kérte meg a kezem, ahol először megpillantottuk egymást.

Boldogabb nem is lehetnék, és nem utolsó sorban olyan gyűrűt kaptam,ami nagyon tetszik és a stílusom is.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. dec. 22. 21:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
83%

Voltatok már együtt, de az előbb még itt dicsekedtél, hogy a keresztényeknél tilos az ágybabújás a házasság előtt ... Legalább úgy mondtad ezt, mintha Te tényleg nem bújtál volna ágyba a vőlegényeddel, most meg azt mondod, már megtörtént amikor mindenki azzal piszkál, hogy nem biztos, hogy összepasszoltok majd. Akkor minek jöttél az előbb ezzel a mit szabad és mit nem témakörrel?? Nem értem hol a logika...


Egyébként a gyűrűre visszatérve, tényleg csak az számít, hogy Neked tetszik -e vagy sem. Hiszen a Tiéd, Te fogod hordani, ennyi. De én sem értem minek ide feljönni és mutogatni, hogy "na milyen gyűrűt kaptam"? Elhiszem, hogy boldog vagy, de pont itt a gyk-n? Nem Te vagy az első aki kapott! Nekem is van de nem töltögettem fel ide...

2012. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
88%

A gyűrű giccses, te meg álszent vagy.


Gratulálok!

2012. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán marha érett személyiség lehetsz, ha neked megmondhatják a szüleid, hogy dughatsz-e vagy sem. És egyébként belátható időn belül lesz is lagzi? mert tudom, hogy manapság az eljegyzésből mainstream divathullám lett és már akárkit eljegyeznek anélkül, hogy konkrét elhatározás állna mögötte... ha neked nem mondták meg, hogy ekkor és ekkor el is leszel véve, csak szánni tudlak:S
2012. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy nem lehet,mert jöttetek azzal, hogy miért nem vagyok vele és erre írtam, hogy azért nem mert nem lehet,viszont le írtam,hogy voltunk már együtt,ugyanis arra is rákérdeztek,és írták, hogy mi van ha sz*r lesz az ágyban,ezért leírtam, hogy nem az,mert tudom milyen.Egyébként utolsó,igen komoly szándék van mögötte,már nagyjából összeadtunk,szoroztunk, osztottunk számolgattuk milyen költségek várhatók a nyárra.Mivel akkor szeretnénk az esküvőt is...
2013. jan. 2. 14:47
 55/55 anonim ***** válasza:
Jó ronda.
2013. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!