Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen kő van a gyűrűtökben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kő van a gyűrűtökben, amivel megkértek?

Figyelt kérdés
Képek is jöhetnek egyköves gyémántosról.A gyémántos mennyire gyakori választás?
2012. dec. 24. 11:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jaj,nem úgy értem,hogy ti kértek meg engem. :DDD
2012. dec. 24. 11:47
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Cirkónia, én mondtam, hogy nehogy gyémánt legyen, vagyis nem mondtam, hanem volt egyszer szó róla és elmondtam a véleményem, minek kéne gyémánt? amúgy 1 évig viseltem csak, azért felesleges pénzkidobás, nem vagyok az 5 évig jegyesség híve, pont ezért kért meg akkor a párom amikor tudta, hogy ez így lesz jó.
2012. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Még nem kért meg, de előre mondtam neki, hogy hacsak valami csoda folytán nem leszünk úgy anyagilag, hogy simán dobáljuk a százezreket, nem kell gyémánt az eljegyzési gyűrűbe, sőt, elég az ezüst is. Lényeg, hogy szép legyen, nem mellesleg nekem amúgy sem tetszenek ezek az egyköves semmiségek, vétek azokért 150-200ezreket kiadni.

A jegygyűrűmben majd lehet gyémánt, meg az persze arany lesz. Inkább arra szánom a sok pénzt, na meg a lagzira.

2012. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ez szóba sem kerülhetett, hogy gyémánt. Sőt az sem, hogy a gyűrű 10000-nél drágább legyen, de még az is soknak számít... Cirkónia a köve.
2012. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még nem kértek meg, de megmondtam, hogy rábízok mindent, de nekem nem kell köves kísérőgyűrű, mert fölöslegesnek tartom. (egyébként is van már vagy 5 olyasmi nekem) Én egy egyszerű sima arany karikagyűrűt szeretnék majd, amit közösen kiválasztunk, és belegravírozzunk egymás nevét a belsejébe.
2012. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én direkt a kísérőgyűrűre gondolok.

Tévedés.A gyémántköves sem kerül annyira sokba.

2012. dec. 24. 12:50
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem gyémánt. Én hordom ezt is minden nap. A karikagyűrű a másik kezemen van. [link]
2012. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép. :)

Szóval én egy egészen kis gyémántkőre gondolok,amit általában szokás adni és nem túl drága.Na az a kérdésem,hogy olyat tíz nőből kb. csak egy kap,vagy ettől nagyobb az arány?

2012. dec. 24. 13:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Passz. :D

Biztos valami nem értékes, alig volt pár ezer a gyűrű. De csodaszép. :)

2012. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan sokan kapnának, főleg azért mert ahol már tényleg érett ehhez a kapcsolat , ott azalatt az idő alatt beszélnek róla , hogy kinek mi az igénye, szóval nem lesz meglepetés , hogy miből lesz.
2012. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!