Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire hihető egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető egy ilyen "ígéret"?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor mindenhonnan az dőlt a rádióból,hogy ezt meg azt jegyeztek el és hogy 2012 az eljegyzések éve volt. Barátom erre azt mondta nekem (ketten voltunk otthon és ezt azt csináltunk),hogy nálunk a 2013 lesz ez az év. Szerintetek komolyan vehetek egy ilyen mondatot,vagy inkább ne foglalkozzak vele?


Azért se szeretném beleélni magam,mert az elmúlt 3,5 év alatt volt többször hogy vártam,de nem lett semmi...23/L, 3 éve együtt élünk.


2013. jan. 1. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem izélni akarlak, de én inkább nem élném bele magam, azért elég sok minden történhet még és nem kéne úgy felfogni, hogy oké, idén eljegyez.

Az meg a másik, ha részeg is volt már, akkor sok hülyeséget mond az ember, amit nem gondolt komolyan. De neked kéne őt ismerni........

2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dehogy volt részeg, ez délután 2-kor volt, meg alapból nem is ittunk :))


De azért köszi a választ! Én is tudom hogy nekem kel ismernem őt, de azért kíváncsi vagyok hogy ki mit gondol, volt-e hasonló helyzetben.

2013. jan. 1. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel nem nagyon szoktak poénkodni a pasik, viszont tényleg bármi történhet. Szóval nem élném bele magamat, de azért örülnék ennek a mondatnak, mert számomra azt jelezné, hogy jó irányba halad a kapcsolat - ha nem is lesz eljegyzés 2013-ban.
2013. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudhatnánk? 23 évesen vagy annyira felnőtt, hogy egy ilyen kijelentés után (ha már elhangzott!!) megkérdezd tőle, hogy ez most komoly, vagy csak azért mondta, mert ez dőlt a médiából. Vagy ez nem megy nálatok? - Csak úgy kérdezem?
2013. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet simán egymást szeretve együtt élni? Miért csak akkor halad "jó" irányba egy kapcsolat ha eljegyzés meg házasság lesz? Nem elég csak szeretni? Miért fogják rá valakire aki nem szívleli a hazasságot hogy akkor nem is szereti a párját? Szerintem ez annyira téves.
2013. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy"picit" hasonló a helyzetünk!:D Tehát nem kicsit.:) Nálunk eddig is többször volt már szó róla...,(több mint 5 éve együtt élünk) de most Szilveszterkor azt hangoztatta Nekem (is, és amerre járt állítólag),hogy márciusban Feleségül vesz.:) Na most Én ezt nem tudom nem komolyan venni!:D Pedig próbálnám leállítani Magam,de elkapott az ékszíj Engem is.:) Te is így vagy ezzel nem?:)
2013. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csapj le az asztalra egy Axe dezodort, és mondd meg neki, hogy neked nem ígéret kell, hanem bizonyíték.
2013. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az Axe-os nagyon tetszik :D :)
2013. jan. 3. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, mert akkor csak pörögsz rajta, idegeskedsz és pofára esel, ha mégse úgy lesz... 25N
2013. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!