Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lenne tanácsos tennem?...

Mit lenne tanácsos tennem? Adjak esélyt a kapcsolatnak vagy ne? Testi bántalmazás, de ígéret a változásra! (Többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal, sok időt vagyunk együtt, albérletben lakik így sokat vagyok nála! Alapjába véve elvagyunk egymással, és figyelmes velem, meg kedves! Bulikon ha iszik agresszívabb természetű és legutóbb elég durván bántalmazott! A szüleim pár napja találkoztak vele, de azt mondták hogy ez a fiú nem hozzám való, azt látják rajta hogy agresszív típus lehet, én mindent tagadtam! Azt tanácsolják hogy hagyjam ezt a kapcsolatot!


21/L


2011. máj. 30. 15:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségnek van egy rejtett oldala, amit az ember megtanul titkolni a társadalmi normák hatására, de az alkohol felszabadítja. Ha egy hónap (!) alatt már sor került egy "durva bántalmazásra", én egy percig sem gondolkoznék azon, hogy vele maradok.

Nem tartom normálisnak az olyan nőket, akik ezek után egy ilyen emberrel maradnak. Nekik ezek szerint kell az, hogy legyen egy domináns, elnyomó párjuk, aki engedelmességet követel. Aztán jön a sírás, ha péppé veri.

2011. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előttem szólóval.
2011. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne. Ha már egy hónap után bánt, az nagyon nem jó jel (sőt, ha bánt, azt sosem szabad eltűrni), ráadásul most, egy hónap után könnyebben ki tudsz ebből lépni, mint majd egy év után.


Általában a legtöbb ember ilyenkor megígéri, hogy változik, de csak igen kevesen szotkak. Ne akarj rosszat magadnak.

2011. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
NEM FOG VÁLTOZNI!!!!!!!!!!!!!!!! Ne várd a csodát, még most küldd el!
2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Azt a tényt figyelembe véve,hogy még csak 1 hónapja vagytok együtt,én azonnal lépnék.Még most nem olyan nehéz ezt megtenni,mint x év múlva,amikor kialakul a kötődés,másrészről milyen az,hogy 1 hónap után (meg egyáltalán)meg mer magának ilyet engedni?A pia meg nem mentség semmire.Gondolom Ő is tisztában van vele,hogy agresszív lesz tőle,akkor meg nem kell piálni,mert nem attól fog feloldódni ezek szerint.A szülők meg sokszor nagyon is jól éreznek dolgokat,én sem hallgattam sajnos eddig rájuk,de mindig bebizonyosodik utólag,hogy igazuk van és jól megéreznek dolgokat,ha a gyerekükről van szó(néha már félelmetes is,mennyire:)

22N

2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, sosem fog megváltozni!
2011. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
20%

mi az h durván bántalmazott? meg tudtad utána ezt vele beszélni, hogy miért csinálta?

a szülők/családtagok tévedhetnek is, ők nincsenek benne. ez a kettőtök ügye

2011. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Bulizzon, igyon a bulin, jó, nem jó ez van, ezt még el lehetne viselni. De az túlzás, hogy bántalmaz. Én a helyedben nem bonyolódnék bele ebbe a kapcsolatba.
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom hogy ésszerűbb lenni most kilépni ebből! csak én meg olyan vagyok hogy hibáztam már én is és kaptam esélyt jóvátenni! És ha nem adok esélyt neki nem tudom meg hogy tényleg komolyan gondolná e! Azt mondta nem fog inni többet csak had mutassa meg! Egyébként nem szokása inni, ritkán ha elmegyünk valahova nagyobb buliba!
2011. máj. 30. 15:54
 10/44 anonim ***** válasza:
5%
Hát én várnék a következő akcióig, de utána lelépnék, azért szerintem "megér egy misét"
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!