Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, hogy lehetséges? Ma...

Ez, hogy lehetséges? Ma hallottam a rádióban, hogy egy 23 éves román nőnek unokája született. Ez még hihetö és kivitelezhetö is. De a világrekord nem ez hanem egy 17 éves afrikai lány akinek dédunokája van.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
oké ezt már a családi kapcsolatoknál is leírták neked hogy nem kell mindent elhinni, nem értem mi a fenének írod ki mégegyszer. ha gondolkoznál egy picikét rájönnél hogy a 17 éves dédunokás sztori fizikailag lehetetlen.
2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Kicsit félre lettél informálva!

[link]

2011. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
Szerintem a Borsodban élő "őslakosok" között is akadna szép számmal vetélytárs.
2011. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudod minden kérdést nem tudok végignézni

am ez nem magyarázat, hogy mindenki hazudik

am a világ legfiatalabb anyukája az 6 vagy 7 éves de gondolom számodra ez is hazugság

a fizikát meg hagyjuk mert az emberi lény nem 1szer és nem 2szer hazudtolta már meg

2011. márc. 8. 17:58
 5/10 A kérdező kommentje:

17:53

Nem lettem félreinformálva. Tisztán hallottam a klassz fm-en ma reggel. De akkor ugylátszik ez is oylan mint az idöjárás jelentés, hogy míg az rtl-en 10fok-ot mondanak addig az M1-en fagyást.

2011. márc. 8. 18:01
 6/10 anonim válasza:
48%
Arra célzott a válaszoló a félreinformáltsággal, hogy a 17 éves nem dédi hanem nagymama. A dédanya 48 éves.
2011. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
valóban így hihetöbb de akkro meg balázsék mondták rosszul
2011. márc. 8. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, tegnap írta a Népszabi hogy van egy 15 éves lány, aki most jár harmadikba. Az uj alkotmány szerint jövő tanévben már nem is kell folytatni a tanulmányait. Vajon ő 15 évesen, és három, nem elvégzett általánossal, mihez fog kezdeni?
2011. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem román, hanem roma nő...végülis mindegy.
2011. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy az előző is írta, nem pusztán román, hanem romám roma, értsd cigány. Ezek az élőlények 11-15 évesen már vígan potyogtatják kifelé a rajkókat :(
2011. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!