Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés csak akkor érvényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés csak akkor érvényes, ha facebookon is ki van írva?!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm (mert barátnak nem mondanám) párja egyik nap észrevette a gyűrűmet az ujjamon és rákérdezett. Mondom: igen eljegyzési gyűrű. Mire a csaj elkezdett visítozni, hogy deháát az nem lehet, mert facebookon nem változott meg az állapotom. És nem lehet eljegyzési gyűrű, h nem vállalom fel...Mondtam neki, hogy akire tartozik az eljegyzésünk az tudja, nem vagyok én "likevadász", hogy ott mindenféle ismerős gratulációját fejezze ki, olyan is, aki amúgy nem is örvend, vagy hidegen hagyja...

Karácsony után, már amúgy is herótom volt a sok "eljegyzéses" facebook üzenetből.


A csaj csak nem szállt le a témáról ma is írt nekem, hogy szerinte mégiscsak "illene" státuszt váltani...


Tényleg vannak ennyire facebook függő emberek?


2013. jan. 6. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén minek foglalkozol vele? Töröld a csajt az ismerőseid közél és kész. Ha pedig szóban próbálkozik küld el a francba.
2013. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Most a "barátnőd" azthiszi hogy azért mert ő egy senki aki az életét a facebookal tölti be, már neked sem lehet boldogan élni anélkül hogy kiírnád?Eldobom az agyamat milyen emberek vannak.
2013. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

jaja, csak és kizárólag akkor! ez alap :D


Sőt, az anyakönyvvezető mostmár ezt a szöveget mondja, hivatalosan, törvény szerint: csókolja meg a menyasszonyt, és írja ki a státuszát a fészbukkra.. majd írja alá a papírt. :))


szard le.. vagy mondd meg neki, hogy mivel úgysem lesz meghívva a lagzira, ne foglalkozzon veletek :D

2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen emberek. Nem kell vele foglalkozni.


Én fent sem vagy Facebook-on. Többeket megbotránkoztat. Lesz@rom.

2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha terhes vagy csinálj a gyerekednek fészbúkot, KÜLÖNBEN NEM FOG ELŐBÚJNI!!!


:DD

2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
2013. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy azért csináltam volt facebookot, mert az egyetemen mindenkinek volt és csináltak groups-ot, szinte minden infó, pletyó ott folyt...most meg jól jön kapcsolattartásra velük, de semmi esetre sem egyébre :D
2013. jan. 6. 14:54
 8/20 alcapone386 válasza:
80%

Ez az ismerősöd azt hiszi, ha van 300 ismerőse facebook on, akkor neki sok barátja van? :D

Ne foglalkozz vele. Szerintem a babra is azt hiszi, hogy hús...

2013. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy mindenkinek egyéni véleménye.. h mit rak fel facebookra .. ha ő ezt nem akarja akkor természetesen nem kell.... és igen szerintem is nem kell világgá kürtölni.. az aki fontos, számít az tud róla .. neekem ez a véleményem...
2013. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

mi anno poénból megváltoztattuk az állapotunkat jegyesre. gondoltuk a kutyát nem fogja érdekelni, erre mindenki rárepült, gratulált, kérdezgetett. :)


igen, vannak ennyire faszbuk búza emberek :)


azóta már van gyűrű is :)

2013. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!