Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha angliaban hazosodok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha angliaban hazosodok meg a baratnommel aki szinten magyar akkor az a hazassag Magyarorszagon is ervenyes lesz?

Figyelt kérdés

szeretnem megkerni a baratnom kezet kint elunk angliaba most vagyunk itthon csalad latogaton... Ez az egesz meglepetes lenne neki mikor vissza kimegyunk... Szoval ez megoldhato vagy ez hogy mukodik ?

Bocsi hogy ekezet nelkul irok de telefonrol irok


2012. dec. 17. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
itthon érvényesíttetni kell
2012. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ó de jó neked!
2012. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ezen én is utánajártam mert mi is Angliában élünk, és házasodni akartunk.

Ha kint házasodsz akkor otthon érvényesíteni kell.

2012. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi Szerbiában házasodtunk, milliomegy papír kellett (még a keresztlevelet is 2-sezr kellett elkérni a paptól, mert ahol esküdtünk ott másmilyeneket várnak el...).


A házasságkötéshez engedélyt kellett kérni itthon Magyarországon, kb 3 hónap alatt kaptuk meg ezt a papírt is(pedig azt mondták egy hónap, és végül akkor kaptam meg, amikor rájuk telefonáltam)

Májusban esküdtünk, és szeptemberre kaptam meg a magyar házassági anyakönyvi kivonatot.

A név változtatott jogsim még mindig nincs készen...


Nem tudom, hogy Angliában is ilyen macera van-e, mi csak 40 km-re a határtól esküdtünk.

2012. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uristen :S ez ilyen bonyolult ? :(
2012. dec. 17. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnátok, ha kint megkérnéd a kezét (vagy akár most a család előtt), aztán ünnepek után, mikor megint jöttök haza (nem tudom mennyi időközönként jártok haza), akkor elmennétek az anyakönyvi hivatalba, és kérnétek időpontot az esküvőre. Aztán akkorra csak haza kell jönnötök. Ezért nem is tartanék nagy hűhót, csak a szűk család, egy ünnepi ebéddel vagy vacsorával és kész. Egyszerűbb lenne így, mint papírokat fordíttatni, aztán meg itt megint kínlódni az érvényesítéssel.
2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne siessed el mert lehet ha megkèrdeznèm a kezèt egy hètig mulva össze vesztek aztan csak Nagy macera a vàlàs! Együtt èltek oszt annyi minek a papirforma hülyèn vagy? Oszt ha bejönne valami màsik gàdzsi akkor MIT cselekszel? Egyszerre kèt gàdzsi all nem lehet èlni akkor el kell vàllni oszt osztozni kell a vagy onion csak bonyolitja dolgot vazze! Hallgass ràm csak legyèl együtt a gàdzsi all oszt ha avètos akkor lapàt neki oszt annyi! Ez a franko nem ahàzassàg!
2014. aug. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!