Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kéne?...

Szerintetek aggódnom kéne? Férjem ismerkedik facebookon.

Figyelt kérdés

Kerestem egy új ismerőst facebookon, egy 7végi "bulin" ismertük meg. De olyan gyakori a neve, hogy az én fiókomban nem találtam meg. Mivel a férjem telefonján alkalmazásként van fent a fb így nem kér jelszót amit amúgy sem tudok. Beléptem ott és a levelezésében meg is találtam rögtön a nőt. De alatta egy másikat is, egy fiatal, szép arcú lányt. Szégyellem, hogy elolvastam a levelezést, de kíváncsi lettem ki az. Kiderült, hogy nem is ismerik egymást csak valami csoportban mindketten bent vannak fb-on és a férjem szimpatikusnak találta a lányt így bejelölte.

Nem igazán hatott meg a dolog, mert semmi olyanról szó sem volt csak még is fura.

Elmeséltem a barátnőmnek és ő kiakadt, hogy biztos csal, nem feltétlen ezzel a lánnyal, de ha ismerkedik akkor annak oka van...nem tudom.Nekem nehezemre esik ezt feltételezni.


Ti mit gondolnátok?

Egyébként napi szinten van szex, szeret, szóval nem értem miért kell neki ismerkedni. Nem szóltam neki, szerintem felesleges, mert ez semmi, de a barátnőm csak mondja...


2012. júl. 24. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Szia! szoktam én is lányokat jelölni, csak mert kíváncsi vagyok, mivel foglalkoznak, miről mit gondolnak. Gondolom, a férjed jól néz ki, sikeres, ha meg akarna csalni, nem a facebookon jelölgetne nőket - az annyira lúzer-fogás már! Másrészt meg a női barátság az csak olyan, h. van benne irigység is. Szerintem ne foglalkozz ezzel az üzenetváltással. Ha a férjednek be is jönne az a nő, a fiatal lány se hülye, nem fog elkezdeni ismerkedni egy idősebb, nős hapsival - hacsak nem kúrwa. De hát nyilván nem. 38/f Bp.
2012. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nálunk így kezdődött, én sem aggódtam, aztán mégis válás lett a vége :/


Persze ez nem azt jelenti, hogy neked aggódnod kell, ha meg tudjátok beszélni, akkor minden oké - mi nem tudtuk :(

2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem kell aggódnod, nem hiszem, hogy megcsalna a férjed. belegondoltam, hogy én mit gondolnék ebben a helyzetben, és arra jutottam, hogy biztos nem tudnám magamban tartani és megkérdezném a páromat, hogy ki az a lány, de nem feltételezném, hogy megcsal, mert bízom benne, és tudom, hogy elmondaná, ha lenne valami...mert egy szószátyár, akárcsak én :)

szóval no para :D

2012. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy megcsal, vagy arra készül legalábbis. Kérd meg, hogy ne csinálja, és azonnal törölje azt a "nőszemélyt".

Lehet, hogy a testi kapcsolat terén nem kap meg valami extrát tőled és ezt keresi. Nem volt valamikor ilyen kérése amit nem teljesítettél?

Hány évesek vagytok?

2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Sokan félreértelmezik a problémát. Az alapvető gond nem az, hogy ismerkedik a férj, vagy hogy megcsalja-e a kérdezőt.

A gond az, hogy titokban csinálja.

Ennek két oka lehet:

1.) valami hátsó szándékkal teszi ezt, és a kérdezőnek jó oka van félni

2.) a barátkozás ártatlan, és csak azért nem mondja el a kérdezőnek, mert tudja, hogy ez szarul esne neki. Tehát tudatosan olyat tesz, amiről tudja, hogy fájna a kérdezőnek, de fontosabb számára a saját szórakozása, mint a párja érzései.


Szóval ebből sehogy nem jön ki jól.

2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szia, én lány vagyok, nem állt soha szándékomban használni a FB-t, de rákényszerülök hogy néha belépjek, szakmai kapcsolatok, üzenőfalak miatt. De több nap használat után sem ismerem ki magam, fogalmam sincs, mikor milyen üzenetet hova kell írni hoyg azt más meglássa, mi az, hogy belépni, felvenni, nem tudok belépni csoportokba, azt hiszem fel vagyok iratkozva én is egy lány uzenőfalára vagy nemtommijére, asse tom, ki az a lány, csak ott volt abban a csoportban, amelyikre fel akartam iratkozni, és sehogyse ment, hát megnyomtam, amit tudtam....
2012. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az 5-össel amúgy egyetértek.
2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
A legjobb védekezés ilyenkor a támadás. Vegyél egy mély levegőt, kezdjél el ismerkedni te is, akár kedved van, akér nincs. És majd egy pár év múlva okosabbak lesztek.
2012. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

A mondas szerint, az ördög soha nem alszik - sztem legy resen! Figyelj! Hajszalakat meg sms-eket, ilyesmiket. Es ha többször elöfordul, vagy több jel van, muszaj valamit tenni...

Ilyen helyzetben en tuti mar nyakonöntöttem volna a ferjemet a temaval, mert en ilyen vagyok, mindent azonnal megbeszelni tipusu, es nyiltan beszelek neki mindenröl. Nekem a ferjem a baratom is, "külön" bnöm nincs is. :) Bö 10 eve igy megy, igy öt sem erne varatlanul - nalunk. Mert ez mar egyeni, ez töletek, a kapcsolatotoktol függ.

2012. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Amit kert az agyban azt mind megkapta, persze volt, hogy nem, de az esetek 99%-aban igen.

Ez a furcsa, hogy nem is a sajat nevevel van fent es meg kepet sem toltott fel.Szerintem ha titkolni akarta volna azt a levelezest akkor biztos torli hiszen jelszo nelkul is meg tudom nezni.Ha vmi miatt aggodnom kene azt ugysem hagyja lathato helyen.

O 32 eves en 24.

Nem szandekozom ismerkedni masokkal, orulok ha a ferjemre es neha egy baratnore van idom.

O amugy a munkabol is keson jar haza, hajnali ketto,harom fele igy akarmit is csinalhat, olyankor en alszom mar, es miutan hazajon es furdott utana meg gepezik.

2012. júl. 24. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!