Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagy része hogy az eljegyzéstől bármi megváltozik?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok,jó dolognak tartom a házasságot.

De elég sok olyan kapcsolatot látok magam körül,ahol annyira nem jó a kapcsolat,a nő arra vágyik hogy eljegyezzék,elvegyék,erre fogja hogy épp miért nem jó.Aztán eljegyzik végre,pár hét,és rájön hogy attól még ugyanaz az ember lesz a párja,semmi nem változott.

Miért nem fogják fel ezt?


2013. jan. 10. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez pont olyan, mint amikor valaki a gyerektől várja, hogy rendbejön a kapcsolat. Valami nagy váltás sokszor segít, de nem mindenben.

Nálunk egyébként megváltoztak a dolgok az eljegyzés után, megnyugodtam, kiegyensúlyozottabb lettem, ennek köszönhetően a kapcsolatunk is boldogabb.

2013. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

Így van, a megnyugvás sokat számít. Ettől teljes bizalommal fordul a nő a párja felé.

Bizonyított tény, hogy az eljegyzés után még az orgazmust is könnyebben elérik a nők, már nem kell görcsölni azon, hogy tényleg őt akarja-e a pasi, hogy lesz-e férje.

2013. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

"Bizonyított tény, hogy az eljegyzés után még az orgazmust is könnyebben elérik a nők, már nem kell görcsölni azon, hogy tényleg őt akarja-e a pasi, hogy lesz-e férje."


Ne haragudj, de ilyen hülyeséget még nem hallottam!!!! Akinek az orgazmushoz eljegyzés kell, azzal valami nagyon nagy baj van érzelmileg.

2013. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Aztán ezek azok a nők, akik kiborulnak, ha egy éven belül nincs házasságkötés, hogy biztos nem akarja és biztos a hiszti miatt jegyezte el őket és általában így is van..
2013. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Orgazmushoz eljegyzés kell? Ilyen hülyeséget is rég hallottam :D
2013. jan. 10. 10:14
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Itt olvastam egy olyan esetet, hogy a pár jól összeveszett, különköltöztek, majd egy időre rá a férfi térden csúszva megkérte csak úgy a semmiből a nő kezét, mire a nő igent is mondott és összeházasodtak... Na, ez már tényleg nem normális.
2013. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

3,5 éve vagyunk együtt, még nem vagyunk jegyesek, de pár hét után már pont nem azon görcsöltem az ágyban, hogy vajon tényleg engem akar-e... Ez max. azokra lehet érvényes, akik pár hét rózsaszín után már gyűrűt húznak.

Az orgazmus meg aztán már tényleg más tészta.

2013. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

NEm vagyok buta,ahogy ha jól látom a többi válaszoló sem.


Ahol jó a kapcsolat,ott ritkán látni hogy a nő ezen görcsölne.Ahol meg nem jó,ritkán lesz jobb egy gyűrűtől.

2013. jan. 10. 10:28
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Na akkor lehet megkövezni, én görcsöltem rajta :)

Világ életemben természetes volt, hogy egyszer lesz családom, férjem, gyerekeim.

Aztán megismerkedtem a férjemmel, aki azt mondta, hogy ő tuti nem vesz el senkit.

Az elején nem érdekelt annyira a dolog, viszont ahogy telt az idő, múltak az évek, csak ott motoszkált bennem, hogy azért én szeretnék a felesége lenni. Úgy éreztem, hogy jól megvagyunk, jó a kapcsolatunk, nincs veszekedés, de csak úgy lógunk a levegőben. Aztán megkérte a kezem és minden félelmem elszállt. Azóta már házasok vagyunk :)

Eddig is nagyon jó kapcsolat volt, de az eljegyzés/házasság óta mégjobb :)


Az orgazmus előtte is, utána is megvolt :D

2013. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

Azt hiszik, hogy az eljegyzéstől már NEM szeretők csak, hanem előbb-utóbb feleségül is veszi őket a párjuk.

Pedig az eljegyzés nem jelent semmit, nagyon könnyű felbontani. Ha nem karikagyűrűvel jegyzik el egymást, hanem csak a nő kap egy gyűrűt, akkor még látszatra sem menyasszony.

Nem hosszú együttlét után kellene eldönteni, hogy akarnak-e házasságot, hanem még a kapcsolat elején.

Ha a férfi nem akar házasodni a megbeszélt időben, akkor nem akar igazán komoly kapcsolatot.

2013. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!