Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagy része hogy az eljegyzéstől bármi megváltozik?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok,jó dolognak tartom a házasságot.

De elég sok olyan kapcsolatot látok magam körül,ahol annyira nem jó a kapcsolat,a nő arra vágyik hogy eljegyezzék,elvegyék,erre fogja hogy épp miért nem jó.Aztán eljegyzik végre,pár hét,és rájön hogy attól még ugyanaz az ember lesz a párja,semmi nem változott.

Miért nem fogják fel ezt?


2013. jan. 10. 09:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"19 az, hogy nem vagyunk házasságpártiak"

-bocs, itt most nem pártállásról van szó. Hanem arról, hogy ha valakit zavarnak a körülmények, akkor nem érzi olyan jól magát. A 2-es erről írt. Igen, ez mindkét félre vonatkozik. Azért kösz, hogy lenulláztatok (meg sem értve mit mondok)

2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ezek után nekem már csak az a kérdés, h a 10es vajon hogy gondolta a válaszát? :)))


mert ha komolyan, akkor köszi, jót nevettem :)


amúgy én olyan szinten maximálisan bízom a páromban, h egyáltalán nem vágyom esküvőre. se papírra, se banzájra.

lehet, h csak azért mert a saját szemüvegemmel nézem a világot, de nekem annyira úgy tűnik, mikor egy nő kapar az esküvő miatt, h csak azért teszi, mert nem bízik a párjában, és képtelen elhinni papír nélkül, h együtt maradnak a sírig.

eddig egy ember sem tudta nekem elmagyarázni, h mégis milyen pluszt ad az esküvő, ha amúgy szeretjük egymást, nincsenek kétségeink, és nem tervezünk felvenni közös lakáshitelt.

lehet én gondolkodom túl racionálisan, de úgy vagyok vele, hogy ha jól megvagyunk, akkor együtt maradunk, ha nem, akkor nem dobáljuk az ablakon a pénzt az ügyvédek, bíróság, stb zsebébe.

már kezdem azt hinni, h azért propagálják ennyire az esküvőt, h előbb a szolgáltatóknak legyen miből megélni, aztán a válásnál majd azért az államnak is csurranjon-cseppenjen. amúgyis túlképzés van jogászokból, kell nekik a meló :) hát felőlem mindegyik éhenhalhat :)

2013. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Sztem akkor ez vmilyen szinten jogos/normális, ha a gond épp az, hogy a nő sok éve várt, és zavarja, hogy a párja fél az elköteleződéstől, fél, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Ha ekkor a férfi tényleg tiszta szívéből kéri meg, akkor előbb-utóbb rendeződni fognak a dolgok... tuti nem karikacsapásra, hiszen ott akár több év elfojtott dühe és aggodalma is lehet, azt nem két perc kiheverni még egy eljegyzéskor sem.


Egyéb esetekben meg síkhülye a nő, ha azt gondolja, hogy a párja, aki elhanyagolja/erőszakoskodik/gátlástalanul flörtöl/csalja, az egy gyűrűtől megváltozik...

2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem gondojják tuggyák amugy megh probáld kí
2013. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!