Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagy része hogy az eljegyzéstől bármi megváltozik?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok,jó dolognak tartom a házasságot.

De elég sok olyan kapcsolatot látok magam körül,ahol annyira nem jó a kapcsolat,a nő arra vágyik hogy eljegyezzék,elvegyék,erre fogja hogy épp miért nem jó.Aztán eljegyzik végre,pár hét,és rájön hogy attól még ugyanaz az ember lesz a párja,semmi nem változott.

Miért nem fogják fel ezt?


2013. jan. 10. 09:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

63%

Hagyjad, nem értik a finom humort...Komolyan mondom, néha elképedek, hogy egyesek nem értik, nem tudják értelmezni az iróniát, vagy mondjuk a szarkazmust.

2013. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A nővéremék a kapcsolatuk elején már házasságról beszéltek a párjával',nem volt eljegyzésük és másfél év ismeretség után megházasodtak./Nővérem 18-volt./ -Ennek 20-éve és szépen élnek.(Ők meg így gondolták.)
2013. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, az offért, de Ti tényleg nem vágtátok, hogy a második válaszoló humorizál? :O :D
2013. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Az eljegyzés, házasság csak a jó kapcsolatot teszi még erősebb kötelékké, a rosszat nem javítja meg. Ahhoz, hogy egy problémás kapcsolat jobb legyen, nem eljegyzés meg esküvő kell, hanem a párnak kell a problémáikat megbeszélniük és megoldaniuk közösen. Sajnos ezt sokan nem tudják. Nem hagyományból meg elvárásból kell hozzámenni valakihez vagy eljegyezni, hanem azért, mert vágytok rá, hogy összekössétek az életeteket és egy családdá váljatok hivatalosan (vagy ha hívők vagytok, akkor Isten előtt is). Erre való a házasság, nem arra, hogy elvárjuk tőle, hogy majd rendbe hozza magától a párkapcsolatot.
2013. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

pedig a 2-9-es jól ír... Eljegyzés. ( a természete természetesen nem fog változni)

De: Ez egy ígéret- ami, ha a férfi férfi, a szava igaz- és megnyugvás a nőnek,és ettől jobban át tudja magát adni a gyönyörnek, hogy nem csak biológiailag szükségeltetik - hanem - majd holtomiglan-holtodiglan együtt lesznek.

Ez akkor is így van, ha később máshogy alakul.

2013. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért,mert azt hiszik,hogy eljegyzés után majd a pasi elveszi őket feleségül. Van aki évekig reménykedik és évek mennek el az életéből menyasszonyként.Aztán meg koppannak.
2013. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

"Bocs, az offért, de Ti tényleg nem vágtátok, hogy a második válaszoló humorizál? :O :D"


Nem, mert az oldalon több az őszintén ostoba ember, mint a szarkasztikus. És írásban mégis hogy vágjuk le, hogy minek szánja a hozzászólását?

2013. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, hogy csak irónia, sajnos annyi itt a hülye ember, hogy inkább azt feltételeztem, nem a finom humorérzéket :D Bocs, kettes, hogy majdnem beszóltam neked :D
2013. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

15-ös:

az, hogy nem vagyunk házasságpártiak, nem jelenti azt, hogy csak biológiai szükséglet vagyok (egyébként érdekes, hogy feltételezed, hogy ettől csak nekem kellene félnem, pedig őt is ugyanígy kihasználhatná egy nő)

és az, hogy valakit elvesznek, nem jelenti, hogy nem csak biológiai szükséglet az illető (ahol futó kapcsolat után azért házasodnak, mert gyerekük lesz, az pl. ez a kategória)

2013. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%

Én azért gondolom, hogy az eljegyzéstől elég sok minden megváltozik, mert az eljegyzés azt jelenti, hogy döntöttünk egymás mellett és hamarosan összeházasodunk. A házasság szerintem azért elég nagy változás.

Ja, most nem az ilyen mai egy hónap után eljegyzett alig 20 éves párocskákra gondoltam, hanem akinek ez tényleg fontos.

2013. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!