Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok, ha eljegyzéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha eljegyzéskor ugyanazt a gyűrűt kapnátok, amit a párotok az előző menyasszonyától kapott vissza a felbontott eljegyzés miatt?

Figyelt kérdés
Nem megalázó és felháborító?
2013. jan. 10. 23:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%

De igen, páros lábbal rúgnám ki.

31/N

2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Praktikus, ha a következő menyasszonynak pont akkora a keze, mint az előzőnek. :-D


Viccet félretéve, elég gáz szerintem. De vannak pasik, akiknek ez nem furcsa, lehet, a párod is ilyen. Én mindenesetre finoman megjegyezném, hogy szeretnék sajátot, úgyhogy menjünk el együtt és keressünk egy olyat, ami mindkettőnknek tetszik.

2013. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ez nem furcsa, bár én pasi vagyok. A gyűrű az csak gyűrű, nincs különösebb jelentése, szerintem.
2013. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
59%

Megalázó. Akkor inkább adná el és az árából venne egy másik gyűrűt.

off: ha vibrátort vett neki azt is visszakéri és az új barátnőnek adja? Egy ilyen férfiból kinézem.

2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
de, megalázó és felháborító és nagyon spúr dolog. erre biztos nemet mondanék.
2013. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
3. akkor van jelentése, ha azzal jegyzel el valakit. ezért hívják elejegyzési gyűrűnek és nem "de szép, megveszem,mert jól állna a barátnőmnek" gyűrűnek
2013. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos voltam olyan helyzetben, hogy visszaadtam gyűrűt, és elgondolkodtam rajta, hogy mi lesz vele, eladja majd, vagy megtartja (gyémánt gyűrű volt, ő emlékként kapta)? Biztos még egyszer nem használná fel, szerintem az irtó ciki lenne, és megalázó, igen.
2013. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
36%
De miért gáz? Azzal a kezével simogatta az előző barátnőit is, abba a lakásba vitte fel, ugyan abban az ágyban aludtak, és még sorolhatnám, mi minden ugyan az, mint az előző barátnőjével. Oké, hogy a nők ezt másképp veszik, de hogy megalázó lenne, azt azért soknak tartom. Inkább csak figyelmetlen a pasi, és számára nincs jelentősége a dolognak. Ezt is, mint minden mást, meg lehet beszélni, el lehet menni másik gyűrűt választani, finoman rá lehet vezetni a pasit, hogy ezt így ne. Szerintem semmiképp nem felháborító és nem megalázó, pedig nőből vagyok én is. Egyszerűen balfék a pasi, nem tudta, hogy ez a nőknek fontosabb, "illik" nekik másik gyűrűt venni.
2013. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 sippara ***** válasza:
97%
Attól függ. Ha valami családi ereklye, dédi gyűrűje, akármi, akkor nyilván nem bunkóság. Ha az exnek vette, visszakapta és most "újrahasznosítja", páros lábbal rúgnám ki.
2013. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
32%
A lepontozás helyett valaki tényleg vehetné a fáradságot és leírhatná, miért megalázó és felháborító. Miért kizárt, hogy ez a pasinak nem jelent sokat, és miért kizárt, hogy egyszerűen csak balfék?
2013. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!