Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen eljegyzési gyűrűről?

Figyelt kérdés

Gyűrűket nézegettem a neten, és megláttam, hogy egy színésznőnek milyen szép gyűrűje van. Nagyon teszik, hogy ovális kő van benne, mindig is ilyenről álmodtam...


[link]



2013. jan. 12. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

De az eljegyzési gyűrűt nem a párod választja meglepetésből?

szép egyébként.

2013. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ő :) Ilyet meg sem engedhetnénk magunknak, csak kicsit belemerültem a nézelődésbe. Tőle bármilyennek örülnék. Viszont az igaz, hogy ez egy különlegesen szép gyűrű :)
2013. jan. 12. 16:40
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Az eljegyzési gyűrű jeggyűrű /karika/. Szép ez a gyűrű, de legjobb esetben is kísérő gyűrűnek való az eljegyzési mellé.
2013. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :) Sajnos az én szüleim nem házasok, párom szülei sem, így nem igazán vagyok tájékozott az igazat megvallva.
2013. jan. 12. 16:44
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor legyél te az első, aki házasságot kötsz és ragaszkodj a szép hagyományokhoz.A jeggyűrű /karika/ viselése során mindenki láthatja, hogy menyasszony vagy, elkötelezted magad. Ha csak egy kísérőt viselnél, senki nem tudná, hogy menyasszony vagy, csak akinek te elmondod.
2013. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Ez azért ma már nem így van.

A nők általában akkor viselnek köves gyűrűt ha el vannak jegyezve.

Én is azt viselek, és egyből mindenki gratulálnak.

2013. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem muszáj egyből karikát is venni! Nálunk úgy volt, hogy kövessel megkérte a párom a kezem, és együtt megrendeltük a karikát, amit csak az esküvő után fogunk viselni. Karika nélkül is mindenki látta, hogy menyasszony vagyok a köves eljegyzési gyűrűből :)
2013. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
A válasz 2. fele lemaradt, szóval nem rossz gyűrű, de nekem túl nagy benne a kő :)
2013. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit hivalkodó, de nagyon szép az a kő... Igazából nem az a lényeg, hogy milyen a gyűrű, de ha választhatok, akkor ezeket az ovális formájúakat kedvelem, ezek tetszenek a legjobban. Szegény páromnak nem lesz könnyű dolga, mert nagyon kicsi az ujjam, nem jó rá egyik bolti darab sem, ezért még sosem volt semmilyen gyűrűm, de gondolom, biztos lehet szűkíttetni, csináltatni.
2013. jan. 12. 17:07
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
7-es: majdnem jól mondod, csak fordítva van,vagyis a karika gyűrűt illik először felhúzni eljegyzésnél. Ha van rá keret, követheti a kísérő/köves/ gyűrű. Legalább 6 kövesyűrűm volt/van, de még senki soha nem "gyanúsított" meg azzal, hogy menyasszoy vagyok/voltam. Bezzeg a jegy /karika/ gyűrűnél rögtön egyértelművé vált mindenki számára. Ne zavarjátok össze szegény kérdezőt!
2013. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!