Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtaláltam a gyűrűt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a gyűrűt?!

Figyelt kérdés
De nem lehet gyerekem megmondjam neki?
2013. jan. 13. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést már nem tetted fel egyszer:),nagyon ismerős, válaszoltam is rá...

Azóta megkérte a kezed?Beszélgettél vele??

2013. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem
2013. jan. 13. 17:21
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem lehet gyerekem de NEM HISZI EL a párom mivel ugye még nem vett el így nem próbálkoztunk.

Majd ha eljegyez akkor fogunk próbálkozni, hogy ha nem lehet akkor nem megyek hozzá hanem visszaadom a gyűrűt szerintem egy kapcsolat ezt nem éli túl legalábbis én nem akarom a páromat ismerve nagyon családcentrikus arra kötelezni, hogy ne lehessen saját gyereke. AZ Ő ÉRDEKÉBEN EZT NEM CSINÁLOM MEG VELE. Ha mégis lehet gyerekem akkor max. kellemesen csalódunk de jobb felkészülni a legrosszabbra én ezt már jó előre közöltem vele de sajnos mivel nem hiszi el engem már nem terhel felelősség. De igy korrekt ha tudja még mielőtt elvenne

2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el neki. És ne vedd meg előre a gyűrűt.
2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ne mondd meg! Ha ennyire őszinte a kapcsolatotok, lehet, hogy nem is neked vette a gyűrűt...
2013. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!