Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akit meglepett a párja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit meglepett a párja az eljegyzéssel, honnan tudta, hogy mennyibe kerül a gyűrűje?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a pénz számít! De azt gondolom, hogy mindenkiben ott motoszkál, hogy vajon mégis mennyi volt az a gyűrű. 5ezer vagy 25ezer vagy ...? Megkérdeztétek a párotokat?

2013. jan. 18. 19:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem mindenkit érdekel. De egy becsüs meg tudja mondani. Én még nem hallottam olyanról, hogy megkérdezte volna bárki is, hogy mennyibe került.

Én sem tenném. Ha annyira kíváncsi lennék rá, bemennék egy becsüshöz, és megmutatnám neki.

2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Engem marhara nem erdekel a keszpenzesitett ara, eszmei erteke van. Nem brillians kell, hanem a gesztus. Regen rossz, ha az ara erdekel.
2013. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
A "drága párom" az orrom alá dörgölte, hogy mennyibe volt a gyűrű. Vissza is kapta hamarosan..
2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ja, latom magam elott: Ferfi leterdel, elmondja a mondandojat, te igent mondasz. kovetkezo pillanatban: Pisti, mennyibe kerult ez a gyuru?
2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Sehonnan nem tudtam, meg nem is érdekelt. Ami érdekelt, hogy a karikagyűrűk mennyibe kerülnek, mert azt közösen vettük meg és ott azért az ember, aki nem áll olyan jól anyagilag, az megnézi, hogy a pénztárcájához mérten olyat vegyen, ami tetszik is és jó is és megengedheti magának.

Amúgy meg mit számít? A lényeg szerintem a szándékban van, megkérni valakinek a kezét, felajánlani ezáltal egy közös élet lehetőségét. Nem sok ember csinálja ma már. És szerintem nem az számít, hogy 5 vagy 25 ezer a gyűrű.

2013. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Hát azért ránézésre meg lehet becsülni azt úgy is, ha nem nagy szakértő az ember. Ha nem látszik rajta, hogy miből van, akkor arra rákérdeznék. Én pl ránézésre nem tudom megmondani, hogy fehér arany-e, vagy ezüst az adott darab. Erre mondjuk jelzésből is rájöhetsz, ha van rajta.

Ha köves, akkor már csak azt kell tudni, hogy milyen kő van benne és elég könnyű árat becsülni neki.


Az anyaga és a kő azért gyorsan kiderül. Barátnőm nagyon boldog volt, amikor megkapta a gyűrűt, mindenkinek mutogatta, imádja a mai napig. Pár nappal a lánykérés után egy este odasúgta a párja, hogy nagyon vigyázzon rá, mert még a végén egyszer levágják érte az ujját. Aztán beszélgettek és elmondta a párja, hogy gyémánt van benne.

2013. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
6-os vagyok. Egyébként pontosan nem érdekelne mennnyibe került, nem az a lényeg. De azért ha az ember ránéz, nagyjából lehet sejteni.
2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Sosem kutakodtam ez ügyben. Elég gusztustalannak tartom egyébként.
2013. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg egy laikus nem tudja megállapítani, hogy mennyibe került.

Ha megnézed egy ékszerbolt kirakatában az 50 ezres gyűrűket, meg a 200-300 ezreseket, nem látni a különbséget.

2013. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudtam meg, azóta se tudom, csak sejtem a nagyságrendet az ékszerészet áraiból. Azt sem kíváncsiságból lestem meg, hanem egy Facebook megosztásban láttam az enyémhez hasonló gyűrűt. A pontos ára nem érdekel, a szándék a lényeg. :)
2013. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!