Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rendhagyó a lánykérés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendhagyó a lánykérés egy hegy tetején?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég régóta ismerjük egymást, évek óta együtt vagyunk. Aktuális lenne az eljegyzés, Valentin-napon viszont még a francia Alpokban síelünk, így arra gondoltam, két siklás között a hófödte hegyen kérem meg a kezét. Persze elegánsan, öltöny, sícipő :)) Mit gondoltok, lehet romantikus?

2013. jan. 24. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menjetek az ARArátra...


[link]

2013. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! :)
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát én meghalnék örömömben, imádok síelni :) stílusos is, az öltöny külön mosolyognivaló:) és az az egy tuti, hogy ott nem fog rá számítani:)
2013. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, én is erre gondoltam, hogy -bár már egy ideje számít rá-, ott talán mégis meglephetem vele.
2013. jan. 24. 23:00
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nos, én nőként azt mondanám, nekem nem jönne be az öltöny. Nekem elég lenne, hogyha a felvonó végén egy üveg pezsgővel és egy szál virággal várnál, aztán síbakancsostól, overálostól, mindenestől a hóba rogynál és megkérnéd a kezem. :) Nagyon spontán és egészen biztos álmomban sem gondolnék arra, hogy na majd pont most fogja megkérni a párom a kezemet! :)

(Mondjuk én az öltönyt kicsit túlzásnak, mesterkéltnek és nem teljesen odaillőnek találom, de ha szerinted a te párod ezért lenne oda, akkor miért ne? :))

2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Öltönyt ne, az olyan lenne mintha elbaromkodnád. De amúgy jó ötlet.
2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Öltöny nem kell,ő sem lesz kiöltözve.

Majd este vacsizni öltözz ki (és ruhabepakolásnál figyeld hogy neki is legyen betéve valami szebb öltözék)

2013. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a külsőségektől függ. Bárhol megkérheted, akár egy hegy tetején is. Legalább rögtön szakadékba ugorhatsz, ha nemet mond.
2013. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fotóznám! Naná, hogy romantikus!

Hajrá, lepd meg, bűvöld el és vedd feleségül!

Sok boldogságot! ( A gyűrűre vigyázz, a hóban nem lehet egyszerű megtalálni!)

2013. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, én is mellőzném az öltönyt :) de jó ötlet :)
2013. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!