Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi változik a házasságtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változik a házasságtól?

Figyelt kérdés

Van, aki azt mondja, hogy semmi. De azt is mondták már, hogy igen sok minden, sokkal biztosabb és meghittebb lett a kapcsolatuk.

Nálatok változott valami? Mennyi ideje voltatok együtt?


2013. jan. 25. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem változik. Legfeljebb csak annyit hogy ezentúl bárhová kellenek az adataim, már nem a lánykori nevemet mondom hanem az asszony nevemet. ennyi.

Nekünk házasság előtt is meghit, és biztos volt a kapcsolat, házasság után is marad olyan amilyen volt..

10 év után házasodtunk, lassan 4 éve.

2013. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez tőled függ, hogy mit képzelsz bele. Nekem is van barátnőm, aki szerint a házasságuk másnapjától teljesen más a kapcsolatuk a férjével. Én meg pont 10 éve ismerem a férjem, de fogalmam sincs, hogy mikor volt az esküvőm és abszolút nem érzek különbséget a gyűrű előtti és utáni időkből... igaz a gyűrűt sem hordom, ellenben a páromat ugyanúgy imádom és egyformán jó a kapcsolatunk.

Szóval ez inkább alkati, hitbeli kérdés. Ha hiszed, hogy ettől aztán húde megváltozik minden,akkor tényleg meg fog, ha meg úgy gondolod, hogy ez csak egy papír és nem vágod az értelmét, akkor a házasság után sem fog változni semmi.

2013. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem változik semmi. 1év után házasodtunk össze, ennek 6éve
2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

semmi.

ha előtte jó volt, jó marad, ha rossz volt, rossz marad.

2013. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbál ki és megtudod! Nem lehet válaszolni, mert személy/kapcsolat függő.
2013. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Már a házasság előtt kell változni valaminek: annak, ahogy a kapcsolatról gondolkodunk. Ha az nem történik meg, akkor a házasság tényleg csak egy papír lesz. (5 előtte-20 azóta)
2013. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk valahogy sokkal meghittebb lett, eddig is mindig nagyon figyelmesek voltunk egymással, de valahogy azóta, hogy hivatalosan is összetartozunk, még jobb a kapcsolatunk. Ezt valahogy nem lehet megmagyarázni, ezt valaki vagy érzi, vagy nem. Tegnap volt 4 éve, hogy megismerkedtünk, fél éve vagyunk házasok. Szerintem amelyik kapcsolat jó, az házasság után mégjobb lesz, amelyik rossz, azt pedig nem hozza helyre egy házasság, sőt, inkább eltávolodnak egymástól. Persze hallottam már ellenkezőjét is, hogy a házasságig szuper volt minden, aztán 2 hónap múlva elváltak. Egyénfüggő, kapcsolatfüggő.
2013. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elég régimódi vagyok, és a férjem már az esküvő előtt próbálkozni akart a babával. Na nekem ettől felállt a szőr a hátamon. Másokat nem ítélek el emiatt, de én magamat nem tudtam elképzelni (igaz már jóval 30-on túl), hogy lányfejjel legyen gyerekem.


Szóval az esküvő után, úgy éreztem, hogy itt már egyikünk se fog visszalépni, és boldogan vágtam bele a baba projektbe.


Félreértés ne essék, tudom, hogy nem az esküvőn múlik, hogy együtt maradunk-e, azt is tudom, hogy ma már nem szégyen lányfejjel szülni, de én ezt problémának éreztem. És hiába győzködtek a családtagok, és hiába tudtam mindezt, az érzéseimen mit sem változtatott.


Tehát én úgy éltem meg, hogy az esküvő szabad út a családalapításhoz, ennél nincs eggyértleműbb igen a két fél részéről, számomra.

2013. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!