Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért a férfiak félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiak félnek a házasságtól, amikor a nőknek kellene?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt!

A férfiaknak csak előnyt ad a házasság: meleg otthon, szex, gyerekek. Neki csak dolgozni kell menni (mint eddig is).

A nő ezzel sokkal többet kockáztat: 2 szer annyit dolgozik, ingyen, gyereket szül, ezzel óriási felelősség hárul rá és sok munka, ill. karrierépítési lehetőségek romlása, munkahely keresési hátrányok...stb. A házasságban mindezt ingyen és kiszolgáltatva teszi. Sokszor ha a nő dolgozik is mellette, mégsem kap semmi kedvezményt a házasságban pl. háztartási munka is őrá hárul(rosszabb helyeken).


Miért félnek a pasik ennyire a jótól?

A nők miért akarják ennyire a rosszabbat?


De főképp a pasik érdekelnének, miért zavarja őket ami jó nekik?


2010. márc. 11. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
azért mert ha már megházasdodtak akkor nem kettyinthetnek ide-oda.... és sokkal több a felelősség. Egy barátommal pont tegnap beszélgettünk róla. Azt mondta h más úgy dolgozni h neki kell a pénz, és más úgy hogy gondoskodnia kell a családjáról...
2010. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
elvesztik az imádott függetenséget, nem szexelhetnek hetente mással csak a házisárkány feleségüket hallgathatják, akik általában esküvő után nem igénylik a szexet, csakis gyereknemzés céljából. utána pedig teljes mértékben a gyerek körül forog az életük és igénytelenek lesznek.ez nem épp egy pasiálom.
2010. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért,mert így kötelezettségek nélkül megtehetik,hogy még 30 évesen is anyuka mossa a sz@ros gatyájukat,és főzzön rájuk,miközben lelkiismeretfurdalás nélkül járhatnak minden hétvégén diszkóba és kocsmába,ahol azt a 18 évest kapják meg,amelyiket akarják.Mindezt kötöttségek nélkül.Nah,kb. ezért.
2010. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Azt akartam írni amit az előttem szóló... tudod , hogy is van a dal " úgy mászik alád, mintha autót szerelne.."
2010. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
20:30-ra gondoltam.
2010. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Hol élsz te kérdező?


A nők pont olyan arányban nem akarnak férjhez menni,mint a férfiak nősülni.Mostmár mindkét fél egyre jobban független akar lenni,senkire nem költeni,csak magára.


Én férjes családanya vagyok,de engem idegesít a feminista hozzáállásod.

2010. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha tényleg így működne megnősülnék.De amit írtál az meg sem közelíti a valóságot.
2010. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem is azokra vonatkozott,akiknek a körmük színe a legfőbb gondjuk az életben.
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Véleményem, mindkét fél nő és férfi jól átgondolja a házasságot. Van ám előtte elég sok kérdőjel? Vajon nem e lesz a nő hárpia utána, vagy a férfi esetleg kikacsingat, vagy iszik. De ez mindkét félnél fennálhat.Eltudja e tartani a családot. Hogyan fog egy gyerekhez viszonyúlni?
2010. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Én azon kevés nők táborába tartozom, aki nem akar házasságot és gyereket sem. Pedig már közelebb vagyok a negyvenhez, mint a harminchoz.
2010. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!