Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Több éve párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban élők? Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
Több éve párkapcsolatban élők? Ki tudjátok még mondani azt , hogy szerelmesek vagytok? Úgy értem ,úgy mint a legelején az első évben. Mikor az én fejemben megfordul ez a kérdés nem vagyok benne biztos, és idősebb házas ismerőseim azt mondták , a szerelem egy párnál tkp. max 3 évig tart utána elmúlik ,persze a szeretet megmarad de már nem az a fellángolás mint az elején. Mindenkinél elmúlik egy idő után?
2013. jan. 28. 22:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

Én még szerelmes vagyok a férjembe,igy nyolc év után is....

:)

2013. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 évi82 válasza:
52%
nem inkább megszokás ? de ha igen ,akkor jó neked .
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk még most 25 év után is megmaradt a szerelem.
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
Mint a tök :) (szóval igen) 3,5 év után.
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
36%
a SZERELEM nem múlik el, de ezért tenni is kell! Akiknél elmúlik, azok sosem szertték egymást igazán, vagy nem törődtek eleget egymással!
2013. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

évi82 gondolom a kérdést nekem céloztad.

Nem,nem megszokás.Igazábol szeretem,szerelmes vagyok még mindig.

2013. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
" a szerelem nem múlik el, csak törődni kell egymással" ez így van ezzel egyet értek, hogy ugyan annyit kell adni egyiknek és másiknak mint a legelején. DE nem tudom elképzelni, hogy 10 év után is ugyan olyan ugy érezzek ha hozzám bújik, mint az elején , hogy "pillangok repkednek a gyomorban" bár nemtudom nem volt még olyan hosszú kapcsolatom, kíváncsi vagyok a véleményekre..:) most 3 és fél éve vagyunk együtt a párommal
2013. jan. 28. 22:17
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
En is szerelmes vagyok meg 3 ev utan is!
2013. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Pedig ezen mindig röhögtem, nem hittem hogy lehetséges.

Egyrész a társadalom beleplántálja az emberbe, hogy minden esetben átalakul szeretetté, másrészt tényleg mindig ez történt a korábbi kapcsolataimban.

De most...egyszerűen én magam is csak ámulok, hogy mi történik.

Olyan mint a legelején. Ha csak ránézek (sőt, elég csak rá gondolnom) elkezdenek "repkedni a pillangók", ha hozzámér megroggyan a térdem, és már az földöntúli boldogságot jelent, ha lesem amint tesz-vesz. Tudod, mikor az ember szeme csak úgy leragad a szerelmén, és nem tudja róla levenni, teljesen belefeledkezik.

Azt hiszem, ilyen mikor valaki megtalálja az igazit.

Remélem hogy előbb-utóbb mindenki megtapasztalja ezt az érzést!

2013. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

Nem unjátok még ezt a 3 évig tart dumát??? Ezt is csak egy elkeseredett ember találta ki aki a biológiai folyamatokra fogja. Addig szerelmes az ember amíg tesz róla hogy az érzés mindig megmaradjon.

12 éve élek boldog házasságban. Még ma is szerelmes vagyok a férjembe. Mi mindig teszünk róla, hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk, hogy mindig úgy érezzük mintha csak pár hónapja járnánk. Minden nyáron amikor nyaralunk olyan mintha nászutasok lennénk.(néha el is játsszuk)

Soha nem megy el a férjem úgy dolgozni hogy ne csókoljon meg, és ne mondja azt hogy "ugye tudod hogy bírlak ám?" (így mondjuk a szeretlek szót viccesen)

Szóval lehet szerelmesnek lenni sok év múltán is.

2013. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!