Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Több éve párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban élők? Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
Több éve párkapcsolatban élők? Ki tudjátok még mondani azt , hogy szerelmesek vagytok? Úgy értem ,úgy mint a legelején az első évben. Mikor az én fejemben megfordul ez a kérdés nem vagyok benne biztos, és idősebb házas ismerőseim azt mondták , a szerelem egy párnál tkp. max 3 évig tart utána elmúlik ,persze a szeretet megmarad de már nem az a fellángolás mint az elején. Mindenkinél elmúlik egy idő után?
2013. jan. 28. 22:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
29%
Hogy mertetek lepontozni?Na megálljatok csak.
2013. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nekem sincs már az az érzés, néha úgy érzem, hogy senki más nem kell és örülök, hogy rátaláltam de néha meg úgy, hogy talán mégsem ő az igazi és mi van ha később még jobban erősödik ez az érzés.. bár nálunk sztem az is közre játszik , hogy egy ideje külföldön dolgozik és ettől sokkal jobban ragaszkodunk egymáshoz, de viszont néha tompulnak is az érzelmek...
2013. jan. 28. 22:44
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező! :)


Nem csupán az első hónapok fellángolàsa a szerelem, hanem az is, ami utána jön. Az összetartozás érzése, ami több, mint a barátság vagy sima együttélés.

2013. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 évi82 válasza:
90%
hát igen a távolság sok mindent befolyásol .én is tudom ,néha megerősít de néha bizonytalanná tesz ,mondjuk nálam kicsit a féltékenység az ami közre játszik .
2013. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 4 éve együtt vagyunk, a kapcsolatunk folyamatosan fejlődik. Megismerkedésünkkor nem voltam szerelmes, aztán szépen lassan kialakult, talán 2 év alatt. Mostanra nagyon erős érzelmek fűznek Hozzá, bár ehhez mindketten kellettünk, hogy kicsit visszább eresszük a tüskéinket :) mert mindketten eléggé kaktuszok vagyunk :D
2013. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

volt nagyon lángolós nagyon szerelmes korszakunk, amikor minden percben csókolóztunk, szivecskék jöttek ki a szemünkből mikor egymásra néztünk és már akkor is hiányzott a másik, mikor kiment pisikélni :DDD


na, de mostanra ez átalakult, és egy igazi mély szeretet van köztünk. biztosak vagyunk abban, h nem akarunk a másik nélkül élni, és teszünk is azért, h jól működjön a kapcsolatunk. nagyon szeretjük egymást, félszavakból is... :) szóval nem is hiányzik a lángoló szerelem, hiszen azt is átélhettünk, megmarad az emléke, de mostanra már megkomolyodtunk, és nem is lenne jó, ha elvenné az eszünket egy pszeudoérzés. valódi érzésekre van szükségünk, h érzelmi biztonságban érezzük magunkat.

2013. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
39%
Így 5 év után jó kérdés...Olyan szinten ki tud akasztani, hogy biztosan az vagyok. Épp ma állapítottam meg és mondtam magamban monológot, hogy már nem szeretem, ki vagyok ábrándulva belőle, nem tudok rá felnézni (mert 2 falatot merészeltem adni az általa vett almából és narancsból a kutyáimnak, jól megkaptam a magamét. És utálom amikor ilyen szar...rágó. 200ezer Ft a nettója és állandóan ilyen megjegyzései vannak:( Erre én nem tudok felnézni). Szóval szerelemnek annyi, mióta felhúzta az agyamat. De most meg eszembe jutott, hogy épp 2 napja azt álmodtam, hogy mennyire de mennyire szeretem és felébredtem és majdnem bőgtem, mindenféle képzelt veszélytől kezdtem őt félteni, semmit nem akartam, csak magamhoz ölelni, hogy megvédjem. Na, szerintetek szerelmes vagyok?
2013. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
56%

27


nem vagy:DD

Ahogy a szinjátszó évike82 se, aki gyakorlatilag már minden évben szül, mert szegény azt hiszi, hogy ha ezt a szöveget nyomja, akkor majd....


Komolyan mondom jobb némely kérdés mint a Hadházi műsora.

2013. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%
Én kicsi korom óta ismerem a párom.Eleinte nem voltam belé szerelmes aztán kialakult.Randizgatunk és azóta is együtt vagyunk.Van már 2 gyerekünk.6 éves 18 hónapos és most várom a 3. babát:) Igen van szerelem ami sokáig tart.Csak vigyázni,óvni kell.Mindig kell hogy legyen egy elcsent ölelés vagy csók vagy simi a nap folyamán mikor zajjóngás van akkor is.Nekem a párom nem csak a szerelem hanem a legjobb barátom is.Nem azt mondom hogy nincsenek vitáink vagy éppen durcis napjaink de szerencsére hamar békülünk:)
2013. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
38%
Én azt gondoltam, hogy tényleg elmúlik, "marad a szeretet" rizsa, amit mindenhonnan hallani lehet. Aztán megismertem a párom (voltam már férjnél, komolyan gondoltam, hogy a párkapcsolat az annyi, hogy nyugalomban élünk egymás mellett). A mostani kapcsolatom más. Mert megtaláltam azt, akit tényleg szerethetek, és aki ezt viszonozza is. Ekkora harmóniában és szerelemben soha nem gondoltam volna, hogy lehet élni. Van, ami nem múlik el! Csak a megfelelő emberrel kell együtt lenni, és akkor fel sem merül.
2013. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!