Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Több éve párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban élők? Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
Több éve párkapcsolatban élők? Ki tudjátok még mondani azt , hogy szerelmesek vagytok? Úgy értem ,úgy mint a legelején az első évben. Mikor az én fejemben megfordul ez a kérdés nem vagyok benne biztos, és idősebb házas ismerőseim azt mondták , a szerelem egy párnál tkp. max 3 évig tart utána elmúlik ,persze a szeretet megmarad de már nem az a fellángolás mint az elején. Mindenkinél elmúlik egy idő után?
2013. jan. 28. 22:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Több mint 5 éve vagyok együtt a párommal. Nemrég költöztünk össze és nagyobb a szerelem, mint valaha.

De körülbelül 2 éve lehettünk együtt, amikor csillapodni látszott a rózsaszín felhő. Szerencsére megoldottuk és most nagyon boldogok vagyunk.

Ezért úgy gondolom, hogy érdemes dolgozni egy párkapcsolatért, akkor is, ha kissé kihűlt. Semmiképp sem gondolom törvényszerűnek az érzelmek elmúlását.

21/L

2013. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

Mi még mindig "szerelmesek" lennénk egymásba 32 év után is. Viszont a nehézségek, a napi gondok, a stressz,fáradtság az embernek elveszi a kedvét a szerelemtõl.

Ja és a gyerekeink boldogsága, jövõje stb. mindig ad okot aggodalomra a szülõnek a mai világban.

2013. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló nagyon aranyos volt :)
2013. jan. 28. 22:26
 14/36 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos igen. Csak nem a ferjembe.
2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Én sose voltam igazán szerelmes és szerintem nem is nagyon lennék képes rá,mert túl sokat csalódtam az emberekben.De a szeretetet azóta is érzem és az nagyon erős.Elég az.A szerelem kislányoknak való.
2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Vagyis 8-as és 9-est akartam írni :)
2013. jan. 28. 22:27
 17/36 anonim ***** válasza:
94%
Mi 4 éve vagyunk együtt, de én ugyanolyan szerelmes vagyok, mint az elején, sőt! :) Volt hullámvölgy, de megoldottuk. Nekem van több idősebb rokonom is, akik még 20-30 év házasság után is azt vallják, hogy szerelmesek egymásba. Szóval szerintem nem törvényszerű, hogy elmúlik a szerelem.
2013. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 évi82 válasza:
93%
mi 16 éve vagyunk együtt házasságban ,nem hívom szerelemnek az érzést ,de imádom és ő életem értelme .1.5 havonta látom külföldön dolgozik .ahogy mondom neki ez az érzés erősebb nálam ,mint amikor elvett feleségül ,most várjuk a 4. fiúnkat .
2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt,ebből egy éve házasok.Szerelmes vagyok,de nincs pillangó a gyomorban napi 24 órában.Vannak pillanatok,amikor érzem ezt a gyomorösszerándulós érzést,de nem mindig.Tud úgy nézni rám vagy mosolyogni,mozogni,például táncolni,amikor rácsodálkozom,hogy mennyire helyes,mennyire szeretem,de túlzás lenne azt mondani,hogy úgy kellek és úgy fekszem,hogy izzad a tenyerem a társaságában és elcsuklik a hangom,ha hozzá kell szólnom.
2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
*kelek
2013. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!