Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kb mennyibe fáj nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe fáj nekem egy ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Én egy szépet ,egyszerűt és szolidat akarok a barátnőmnek, és ami olcsó is.(nincs pénzem) AZt mondta ő utálja az aranyat ezért ezüstöt veszek neki kis kővel benne. Szerintetek van ilyen?
2013. febr. 19. 12:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mégy be egy ékszerboltba? Az se mindegy milyen kő van benne. Cirkónia, swarowski, gyémánt stb.
2013. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha fáj neked, akkor ne vegyél... Egyébként 5-8 ezerért már válogathatsz, a szeretetteli szavakból gondolom nem brilliánst akarsz bele.
2013. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy nem akar aranyat, nem csak az arany színre vonatkozott? Mert ilyen esetben fehéraranyat szoktak venni, bár látom, hogy nincs pénzed, de ha valóban komolyan gondolod a barátnőddel való kapcsolatot, akkor lehet, hogy megérné picit várni és idővel venni egy fehéraranyat, ha összegyűlik rá a pénzed. Ezüstgyűrűvel eljegyezni valakit olyan, mintha az Asia Centerbe vinnéd vacsorázni. És nem lebecsmérelni akartalak ezzel, abszolút megértem az anyagi nehézségeket, de az eljegyzés különleges dolog és (jó esetben) egyszeri az ember életében.


31/N

2013. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ne kérd meg a kezét, ha az nem szívből jön. ha meg mégis meg szeretnéd kérni, akkor sem hajt a tatár. érdemesebb akkor már kivárni, hogy olyat vehess neki, amilyet valóban megérdemel. elvégre ha komolyan gondoljátok, akkor mégis nagy nap, meg pillanat lesz. és egy eljegyzés különleges dolog, amit az ember szerintem egyszer szeretne az életében. jó, tudom hogy a mai világban már elcsépelt dolgok ezek, elvégre 10ből legalább 6 többször házasodik, és aki csak egyszer is, az se csak egy lánynak kéri meg a kezét, vagy nem csak egyvalaki akarja feleségül venni életében.. de szerintem ettől a ténytől elvonatkoztatva is törekedned kell rá, hogy az az alkalom, meg a gyűrű is olyan legyen, amilyet kívánnátok magatoknak, neki. :)
2013. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

A párom egy évig gyűjtött az arany (fehér arany) lánykérőgyűrűmre...


Kicsit számomra is furán hangzik ez a "mennyibe fáj"...ha fáj ne vedd. Én egy kulcskarikáért is igen-t mondtam volna, nem is az a lényeg...de ha egy férfinek egy nő tetszik, akkor kicsit megpróbál kitenni magáért...éshát ez a "mennyibe fáj" olyan mintha minél kevesebből akarnád megúszni. A lagzi se lesz olcsó mulattség...:P

2013. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Már 4-5000 alatt is gyönyörű ezüstöket lehet kapni,de ha fáj,akkor tényleg ne kérd meg,nincs értelme,csak ha tényleg el akarod venni.
2013. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Pár ezer forintos eljegyzési stílusú gyűrű tényleg szép ajándék tud lenni akkor ha még középiskolában vagy felsőoktatásban tanultok.


Viszont egy eljegyzési gyűrűnek már azt is illik megmutatnia, hogy a választott nőt nagyra értékeled, és szándékaid komolyságát csak komoly gyűrű támaszthatja alá.

(A férfi egyhavi jövedelmének megfelelő árú.)

2013. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!