Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst gyűrű eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrű eljegyzésre nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki ha eljegyzásre ezüst gyűrűt veszünk egymásnak? Aztán majd később a rendes aranyat?

2012. máj. 18. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne ciki? Nekem is ezüst van. Nekem jobban tetszik, mint az arany.
2012. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És soha nem gondoltál rá, hogy másoknak meg arany van? Vagy hogy lenéznek amiatt hogy ezüst van? ...
2012. máj. 18. 11:05
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ékszerész ismerős mondta,hogy náluk kb 40%-a az embereknek ezüst gyűrűt vesz eljegyzésre.10% fehérarany,50% arany.


Egyébként nem ciki,mitől lenne az?

Csak kevésbé tartós.

2012. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segített. Megváltozott a véleményem!
2012. máj. 18. 11:09
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ciki. Aki amit szeretne vagy amit megtehet anyagilag. Nem ezen múlik.
2012. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szia, szerintem sem ciki, csakis a ti dolgotok hogy mivel jegyzitek el egymást, a többi ember véleményével meg ne törődj! :-) Egyébként nekem fehér arany gyűrűm van, ha valaki messziről ránéz simán hiheti azt hogy ezüst.. de meg sem fordult a fejemben hogy ki mit gondol erről. :-D
2012. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Az ezüst is legalább annyira tartós,mint az arany. Nem ciki. Vannak akik allergiásak az aranyra,és csak ezüst ékszert viselnek.
2012. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

11:35 arany allergia nincs

ezüstben van nikkel,arra van allergia,de van nikkelmentes ezüst is,igy az is megoldható


az arany az tiszta fém

allergia akkor léphhet fel ha ötvözve van vagy csak arany bevonatos

2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én majd kifejezetten ezüstöt szeretnék majd. Jegygyűrűnek meg aranyat.

Már csak azért is szeretnék ezüstöt, mert az enyémet majd készíttetni kell (lehet, hogy gáz, de én megmutattam a páromnak, hogy milyen gyűrűt szeretnék majd eljegyzésre. Már csak azért is, mert nem egy sima karikát kővel néztem ki, hanem annál sokkal bonyolultabbat, de annál inkább szívhez szólót), szóval így olcsóbb is lesz és az a többtízezer mehet inkább majd az esküvői költségekhez.

2012. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem találkoztam nikkeles ezüsttel. Pedig a nikkelre allergiás vagyok. Ródiumos ezüst viszont sok helyen van, az is gyönyörű allergiát okoz, nálam legalábbis. :S


Egyáltalán nem ciki, én pl. életemben fel nem vennék sárga aranyat, mert ocsmány színe van. Csak is ezüst vagy fehérarany jöhet szóba eljegyzési gyűrűnek, későbbi gyűrűnek, de még hétköznapi gyűrűnek is.

Az, hogy más mit gondol az meg nem érdekel, nem az ő tetszésüknek megfelelően fogom élni az életem.

2012. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!