Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Esett már szét az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már szét az eljegyzési köves gyűrűtök?

Figyelt kérdés

Gyönyörűbbnél gyönyörűbekt vannak.

viszont pár napja egyik barátnőm mutatta az övét,épp vitte ékszerészhez,1 év után kiesett a kő,megtört a tartórésze is,elhajlott a kör alak.Egy nehezebb szatyrot emelt rosszul.

Pedig nem gagyi a gyűrű,szép vastag karika,ránézésre szépen erősen tartott kövekkel.

Azon gondolkodom,inkább hanyagoljuk a köves gyűrűket.

(persze párom választ,de az volt a kérése,mutassak párat amik tetszenek,hogy mégis milyen irányban induljon el,nem szeretne olyat ami nem tetszik,azt szeretné hogy olyat hordjak nagyon sokáig,ami nekem is tetszik)


2013. febr. 25. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sohasem hallottam még ilyenről...az enyém úgymond örökség szóval mára 3 generációt húzza....
2013. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, az enyém 4 napig bírta.


[link]


nekem ilyen van, visszavittük az ékszerészhez, megcsinálták egy héten belül, ennek másfél éve, azóta semmi baja.

2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én eljegyzési gyűrűm, amit a férjem nélkülem vett, 3-szor volt javittatva (8 éve vagyunk házasok és másfél évet jártunk jegyben). Mindig minden hova beakadt és elhajlott, aztán egyszer el is tört. Aztán 2 éve leadtuk és választottunk helyette együtt egy másikat. Ez is köves, de nem állnak ki belőle a kövek. Egyébként ahogy hazaérek leveszem minden ékszeremet.
2013. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére az enyémmel nem történt ilyen, igaz, nem is áll ki belőle a kő. Az ékszerész, aki készítette, azt mondta, hogy olyan technikával van rögzítve, hogy a kőben ilyen karomszerű fogók vannak, így nagyon stabil, szinte lehetetlen, hogy kiessen.
2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még csak 4hónapja vagyok menyasszony,az én gyűrűm kis vékony picike (mivel az ujjaim is kicsik és véknyak,tehát kértem is,hogy ilyen legyen) van benne egy nagyobb kő ami kiemelkedik mellette mind a 2oldalán 11-11nagyon nagyon aprócska kövek,amik bele vannak építve (azok nem állnak ki) és eddig semmi bajom vele.nem akadt be sehova,nem hajlott el, semmi baja,pedig tényleg kis vékony...
2013. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!