Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne így megkérni a kezét?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy holnap mikor elmegy itthonról akkor csinálok egy meglepetést,pl valami levélke a bejárati ajtóra majd bent az eloszobában pár gyertya meg egy újabb kis üzenet és én meg bent a szobában várnám már a gyuruvel a kezemben térden.A szabadban valami szép helyen szerettem volna de hideg van sosem akár eljönni sétálni tavaszig meg nemtudok már várni!:-)

2013. márc. 21. 05:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez aranyos ötlet! :) és a virágot el ne felejtsd! :)
2013. márc. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
63%
Jó.. de rozsaszirmok is lehetnének:)))
2013. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

Nő vagyok de én elolvadtam :$ :P

amúgy ha van folyosó ( gondolom van) akkor rakd ki a folyosó széleit gyertyával,közé pedig rózsaszirommal. elolvadnék szerintem :$ és a nyakadba ugranék :D

2013. márc. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
A folyosó széleivel óvatosan, egy lakástűz nem igazán romantikus :)
2013. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
28%
nekem nem tetszene, túl snassz.
2013. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%

Nem rossz! :)

De elviheted étterembe is, ahová esetleg idáig szerettetek volna menni, de eddig még nem jött össze. Vagy egy cuki kávézóba, teázóba (ott van szeparéj). Esetleg be lehetne avatni az ott dolgozókat is és ők hoznák be tálcán a gyűrűt... :) Lehet ezt még cifrázni!

2013. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem aranyos ötlet, csak még dolgozd ki jobban. Nekem tetszene.


Kérlek, majd írd meg, hogy döntöttél, és hogy sikerült. :)

2013. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Elég nyálas, de a barátnőd helyében örülnék.
2013. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekem jobban tetszik egy ilyen, négyszemközti lánykérés, mint az éttermes változat. Én ennek sokkal jobban örülnék. :)
2013. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%

Ha a barátnőd is szívesen lenne egy amerikai film szereplője, akkor jó ötlet.

De ha engem térden állva kért volna meg a férjem, lehet, hogy nemet mondtam volna neki. Nem valami középkori lovaghoz akartam volna férjhez menni, hanem egy normális férfihez.

Miért nem lehet normálisan, magyar módra egyszerűen megkérdezni, hogy lesz-e a feleséged?

2013. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!