Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Számodra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen a tökéletes jegygyűrű?

Figyelt kérdés

Olyat linkeljetek be ami tényleg álom, tehát ne a sajátotokat, hanem amit tényleg tökéletesnek tartotok:)

Nyugodtan lehet elengedni a képzeletet és extradrágát is linkelni, kíváncsi vagyok kinek milyen az ízlése és ha a pénz nem lenne akadály ki milyet választana :)



2013. ápr. 3. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Oké, nagyon elengedem akkor a fantáziám, szerintem ez full gyönyörű, meseszép és tökéletes: [link]

(15 millió forint, nyilván soha az életben nem lesz ilyenem, de álmodozni lehet:)

2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

A linkek NEM jegygyűrűk, csak köves gyűrűk. Nekem mind túl csicsás.

Jegygyűrűnek csak a sima, vagy enyhén cizellált arany gyűrűk tetszenek.

2013. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
2013. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Hoppá, most olvastam el figyelmesebben...én karikagyűrűt linkeltem. Vegyétek a linkemet tárgytalannak :)
2013. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Második válaszoló, ha jól megnézed a link leírásán szereplő oldal tetejét látod hogy ez áll rajta: Bridal/Engagment rings, tehát az bizony egy eljegyzési gyűrű. :-)


Szerintem amúgy csodaszép!


Nekem ez a tökéletes: [link] :-)

2013. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ilyen.
2013. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
2013. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az ilyen fonottak tetszenek:

[link]

[link]


Hasonló lett az enyém is :)

2013. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, kedves kötekedős-kettes, tőled köszönöm de nem kérek több választ, szép estét mormogi!


A többieknek köszönöm, nagyon szép mindegyik! :)

2013. ápr. 3. 21:36
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

[link]


nekem ez a tökéletes, illetve az ehhez hasonló gyűrűk. Természetesen több is tetszik, de ez a favorit.


Jegygyűrűből pedig szintén több is tetszik:

[link]


nekünk ilyen van:

[link]

csak az enyémben nincs kő és a széle és a hullám fehérarany. Nekünk is matt volt, de most már kifényesedett. Szeretem nagyon, de ha tehetném, minden nap másikat választanék, nagyon sok szép van.

2013. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!