Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jòl gondolom igy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jòl gondolom igy az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Szeretnem el jegyezni a baràtnőmet igazabòl esküvő tervben sincs én 21 ő csa 19 éves. Szeretném ezzel jelezni hogy komolyan gondolom persze gyűrű szeretnék venni neki de semmi nagy dobra verés hogy szüleitől el kérni és hasonlok.. csak kettönk kapcsolatàt erősiteni. Vélemények?
2013. ápr. 16. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Úgy kérd meg ahogy szeretnéd. Nem kell ehhez semmi felhajtás szerintem.
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem eljegyezni valakit akkor kell, ha házasságot is terveztek a közeli jövőben(1-2 éven belül). Persze ezért a véleményemért lepontoznak, felakasztanak, felnégyelnek, majd a Dunába vetnek majd, de hát most nem ez a lényeg. :)


Gyűrű nélkül is elmondhatod, hogy te ezt nagyon komolyan gondolod, és hidd el, ez őszintébb lesz mindenféle gyűrűzgetésnél, hiszen esküvőre úgysem készülsz. Ha gondolod, vehetsz egy ajándékot is a "bejelentésed" mellé, például egy nyakláncot vagy karkötőt, ami mindig rád emlékezteti majd. Ez lehet az első lépés az elköteleződés felé. Hogy jelzed neki, hogy te komolyan gondolod. Aztán, ha a technikai feltételek is adottak lesznek, jöhet az igazi eljegyzés. Szerintem. :)

2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Ez így nagyon szép :) Viszont ha eljuttok a konkrét tervezésig, azért kérd el a szüleitől is :P Az egy szép szokás :)

Amúgy mióta vagytok együtt?

2013. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Egyáltalán nincs tervben esküvő vagy csak még nincs?


Véleményem szerint jó ötlet így, ha nem akarsz, nem kell nagy felhajtást csinálni belőle.

2013. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az ilyenféle eljegyzések nem tetszenek. Én is 19 lány vagyok, én biztos nem mennék bele, még ha csak ilyen kapcsolaterősítő dolog is lenne ez. Számomra ilyenkor elveszti az igazi értékét és jelentését az eljegyzés. Lehet én vagyok kissé régimódi, de így gondolom. Annyi ilyen hülye eljegyzést látni ilyen fiatalok között, aztán semmi nem lesz az egészből.
2013. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Két kérdés:


- egyáltalán együtt éltek, vagy úgy hasraütésszerűen jutottál erre a döntésre?


- minek jegyzed el, ha eszed ágában sincs még egy ideig házasságra adni a fejedet? Ez egy komoly döntés, nem játék és szórakozás.

2013. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Te ismered a kapcsolatotokat. Ha mindketten komolyan gondoljátok, és tudjátok, hogy egymással akarjátok majd leélni az életetek, szóval majd esküvőt is akartok, még ha nem is most, akkor nyugodtan eljegyezheted. Ez tőletek és a kapcsolatotoktól függ. Amúgy mennyi ideje vagytok együtt?
2013. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
én nem szeretnék hosszú évekig menyasszony lenni
2013. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
A mi eljegyzésünk spontàn egy szàllodàban zajlott le, amikor haza mentünk magyarba nyaralni, a most mâr férjem, vett gyûrût, feküdtünk az àgyban (ruhàban:)), egyszer csak elemelte a gyûrûket az éjjeliszekrényrôl, és megkért:) nekem ez így tökéletes volt, a miénk volt, a kettônk nagy pillanata tanùk nélkül:))
2013. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Szia,


Nekem vett a volt barátom anno egy gyűrűt (3 hónapja voltunk együtt). Nem eljegyzésként, hanem egy komolyan gondolom gyűrűt vett, és ez így szerintem aranyos volt. Nem kell megkérni, vehetsz neki egy egyszerűbb gyűrűt (ha már erre gondoltál), és elmondhatod neki, hogy mennyire szereted és ezt a gyűrűt azért adod, mert komolyan gondolod kettőtök között és, ha rá néz akkor mindig eszébe jutsz majd. Szerintem ez bőven aranyos, nekem nagyon megdobogtatta a szívemet így a dolog.


Éreztem, hogy komolyan gondolja, de azért mégse volt eljegyzés hangulata a dolognak.


23/N

2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!