Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti kérnétek másik gyűrűt? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kérnétek másik gyűrűt? Ha eljegyzést követően szakít veletek a vőlegény, tehát a gyűrű visszakerül a férfihoz, majd újra összejöttök, újra megkéri a kezeteket. Akkor új gyűrűt kérnétek, vagy jó lenne a régi is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 07:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%

Nálam ilyen nem eshetett volna meg.

Ha szakítottam valakivel nem adtam neki semmi ajándékát vissza. Minek is. nekem sem kell a férfi parfümei amit kapott stb... szóval ha újra össze is jöttünk volna, akkor az eljegyzés ténye is megmaradt volna, és nem várnám el hogy újra eljegyezzen. Amúgy is szerintem ha ilyen szakítás, kibékülés, eljegyzés meg még sem gyerekes dolgok, ebböl komoly kapcsolat soha sem lesz. vagy ha lesz is soha nem lesz szuper.

2013. jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%

Ha te is visszaadod neki azt a jegygyűrűt, amit ő viselt, akkor igen.

A köves gyűrű csak ajándék, nem volt eljegyzés. Ajándékot nem szokás visszakérni.

De a szitu, amit leírtál nem komoly szándékra vall egyik részről sem.

2013. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igazi karikagyűrűkről van szó, nem köves gyűrűről.

Ti visszavennétek a régit?

2013. jan. 19. 08:09
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

3



A régit, amit már egyszer levettél nem.

2013. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de eljegyzés utani szakítást követően nem beülnek ki vele.
2013. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Miért nem kéne a régi gyűrű? A rossz emlékek miatt? Mert ha újra összejöttök, úgy is fel lehet fogni, hogy a rossz is az életetek része volt, tehát úgyis az ember a lényeg, akitől kaptad a gyűrűt, vagyis a régi is elfogadható újra. Vagy nem?
2013. jan. 19. 09:00
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Lehet én vagyok a hülye, de most egy tárgyról van szó, nem? Szerintem inkább a lelki dolgokban kéne rendet tennetek, ahogy olvasom ezt a szitut, nem pedig egy új gyűrűért sírni!
2013. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Itt senki nem sír egy új gyűrűért! :) Csak a vélemények érdekelnek.
2013. jan. 19. 09:34
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem, drágám! Itt senki nem sír vissza egy nyilvánvalóan rossz kapcsolatot! Mégis mi történt, hogy eljegyzés után szét is mentetek?

Minek neked új gyűrű? Azt is visszaakarod adni? Ezt ha 10 szer játsszátok el, az 10 gyűrű! Inkább a kapcsolatot kéne helyre hozni és nem egy új gyűrű miatt sopánkodni...

2013. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Te ennyire nem tudod értelmezni a kérdést?

Miről beszélsz? Írtam én olyat, hogy bárkinek is új gyűrű kell? Vagy hogy a menyasszony magától adta vissza a gyűrűt? A menyasszony volt az, akit otthagytak, miért gond, ha ezek után visszaadta a gyűrűt? Minek tartogatta volna?

2013. jan. 19. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!