Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jòl gondolom igy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jòl gondolom igy az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Szeretnem el jegyezni a baràtnőmet igazabòl esküvő tervben sincs én 21 ő csa 19 éves. Szeretném ezzel jelezni hogy komolyan gondolom persze gyűrű szeretnék venni neki de semmi nagy dobra verés hogy szüleitől el kérni és hasonlok.. csak kettönk kapcsolatàt erősiteni. Vélemények?
2013. ápr. 16. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is elég lenne egy szép "szeretlek-gyűrű", de ne tégy fel olyan kérdést (Leszel a feleségem?), amivel kapcsolatban még nem gondolkodsz komolyabban, nem tervezed. Mondd el, hogy nagyon fontos neked, szeretnél vele sokáig együtt lenni és ennek jelképe ként add át. Én így csinálnám. Szerintem kiéghet az, aki évekig menyasszony, de esküvőről még szó sincsen.


24N

2013. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez nem tetszene, hiába lett nagy divat. Ha valaki nem tervez velem házasságot, ne jegyezzen el, nem akarok sok évig menyasszony lenni. Nem lennék kíváncsi az ismerősök kérdezgetéseire, hogy mikor lesz már az esküvő, meg nem is akarnék igent mondani a semmire.

A párom, mikor még nem volt tervben, hogy összeházasodunk, vett nekem gyűrűt, de szó sem volt eljegyzésről. Mikor eljegeztük egymást, akkor már tervben volt az esküvő, végül is ez erről szólna.

Ráadásul lehet, hogy te nem tervezel esküvőt, de ha eljegyzed a barátnődet, ő úgy fogja érezni, hogy mégis és nem fog neki jólesni, ha kiderül, hogy nem.

Szerintem ilyenkor elég abból az alkalomból adni a gyűrűt, hogy szereted és összetartoztok, nem pedig ilyen látszat eljegyzést csinálni.

2013. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha a kapcsolatotokat akarod erősíteni, akkor költözzetek össze vagy fogadjatok örökbe egy cicát vagy ilyesmi. Az eljegyzés nem erre való.
2013. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

9-es, a történeted még szép is lenne, ha nem írod, hogy "hazamentünk magyarba nyaralni"...

engem ez szíven ütött

mert az, hogy már az én gyerekkoromban divatba jött, hogy olaszba' meg spanyolba' mennek nyaralni a "gazdagok", már ez is nagyzolósan és ostobán hangzott, de hogy valaki a szülőhazáját így emlegesse... még ha esetleg el is hagyta a vastagabb buksza reményében....hááát....

2013. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! A válaszod nem kapcsolódik a kérdéshez. Miért jössz ide kötekedni a 9-el??
2013. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 i.miss.you válasza:
Szerintem nem kell felkapni a dolgot... vegyél gyűrűt és egyszer valamikor amikor csak kettesben vagytok tedd meg.
2013. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én 3 éve vagyok együtt a barátommal, én 20 vagyok, ő 25. úgy gondolok rá, hogy ő a "nagy Ő", és majd egyszer összeházasodunk, stb.. természetesen gondolkodtam már rajta (sztem a legtöbb lány szokott), hogy húú milyen jó lenne, ha megkérné a kezem. de rájöttem, hogy egy szimpla vallomás sokkal többet érne :))
2013. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!