Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lassan eljegyzés kicsit több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan eljegyzés kicsit több mint 2 év után. Normális, hogy a párom ezt előtte otthon a családjának nem jelenti be?

Figyelt kérdés
Szerinte ez a MI dolgunk, q családoknak csak utána mondjuk a döntésünket. Ez így jó is lenne, de nem tudom, hogyan fogadnák és nem akarom, hogy perpatvar legyen, ahelyett hogy velünk örülnének.
2013. ápr. 24. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
szerintem normális. ha a srác legalább annyira "szereti" a családját, mint én, akkor még utána sem jelenti be, és nem kell aggódnod a perpatvar miatt, mert leosztja a családot, hogy vagy mosolyognak, vagy eltűnnek a büdös p+"!%ba.
2013. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon értem a logikádat: ha örülnek, örülnek akkor is ha utólag tudják meg. Ha meg nem örülnek, akkor előtte sem fognak örülni.


Vagy ettől függ, hogy lesz-e eljegyzés? Ha ők nem akarják, akkor nem lesz?

2013. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan félsz eljegyezni magad a pároddal a család véleménye miatt? Hány éves vagy, 16?


Mert ha ilyen gondolatok forognak a fejedben, akkor valószínűleg még nem vagy érett erre. Egyébként a párodnak van igaza, ez a ti dolgotok, utólag illik szólni a családnak is vagy esetleg megünnepelni velük együtt.

2013. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem teljesen normális, mint ahogy ahogy az is, ha előtte beavatja őket, hogy mire készül. Embere válogatja.
2013. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Na most én ezzel úgy vagyok, hogy jóban vagyunk minden szülővel. a páromat elfogadják a szüleim, és engem is elfogadnak a párom szülei.


Az, hogy a párom otthon mit mond vagy mint nem mond, az az ő döntése. Az pedig szerintem nagyon figyelmes dolog, ha előtte engem elkér a szüleimtől. Beszél velük, áldásukat kéri, aztán végül meglep és megkéri a kezem.


Amit te mondasz, azt nem igazán értem.. Megkérdezed anyut aput, hogy mit gondoltok az eljegyzésről? Majd közlitek, hogy házasodtok majd. De ha nem tetszik nekik, akkor nem házasodtok össze, mert ők nem engedik?


Ha megbeszélt dolog lenne kettőnk közt, akkor azt úgy oldanánk meg, hogy megbeszéljük, hogy eljegyzés, majd egy alkalommal leülünk a szülőkkel és elmondjuk nekik, hogy így döntöttük és nemsokára az esküvő időpontját is kitűzzük.


Nem igazán értem, hogy te ezt az egészet, hogy képzelted el.

2013. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Eljegyzés után szeretnénk egy kézfogót a két családdal együtt, és nem akarom, hogy bármi beárnyékolja - pl. "az elvitték a fiamat tõlem". Szerintem erre nem árt felkészülniük elõre. A véleményüktõl függetlenül lesz eljegyzés és házasság, de nekem fontos, hogy végig velünk örüljenek és ne ellenünk.

Én szeretném tudni, ha a fiam majd egy ilyen döntést hoz meg. Nem beleszólni, hanem tudni.

2013. ápr. 24. 11:15
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindkét részrõl elfogadta a választásunkat a család.
2013. ápr. 24. 11:17
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha a családnak gond, hogy elvitték a fiút, akkor akármikor tudják meg, az gond lesz.

Ha meg mindenki elfogad mindenkit, miért lenne perpatvar?

2013. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két fiatal dolga,nektek kell eldöntenetek,szülőknek és mindenki másnak csak ezután elmondani..


Gondolj bele,ő megmondja a szülőknek,h eljegyezne téged,szülők örülnek.Te még vacilálsz,azt mondod hogy még fiatal vagy ehhez,bal bal,majd később.Srácnak nem gond,fiatalok vagytok még.Otthon elmondja,és onnantól te vagy a közutálat tárgya...

2013. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Õszintén szólva nem tudom, miért lenne belõle perpatvar. Nem tudom, mi a szokás. Csak egy eljegyzést tervezünk az életünkben és jól is akarjuk csinálni.
2013. ápr. 24. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!