Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szakítás után az eljegyzési gyűrűmmel? (lentebb leírom, hogy miért kérdezem) Te mit csináltál vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éve szakítottam a vőlegényemmel. Azóta van új barátom és hamarosan összeköltözünk. E kapcsán gondoltam végig, hogy milyen tárgyaim vannak az exektől, mit akarok megtartani és mit nem. Az eljegyzési gyűrűnél elakadtam...mihez kezdjek vele? Nem utálom a volt vőlegényemet, tehát nem akarok mániákusan megszabadulni a tőle kapott tárgyaktól, nem úgy, mint egy másik exem esetében. De most vigyem a gyűrűt meg az egyéb emlékeket az új barátom lakásába? Ez azért elég morbid lenne.

Vagy adjam el? Dobjam ki? Ezek is durva megoldások...ti mit csinálnátok a helyemben?


Előre is köszönöm a tanácsokat!


26/n


2013. máj. 15. 09:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Add vissza az exednek. Ha nem jegyzett el végül/felbontottátok az eljegyzést akkor az övé.
2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Ki ne dobd (kivéve ha 300Ft-os bizsu)


Olvasztasd be,és csináltass belőle fülbevalót

add el

add vissza az exnek

2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Visszaküldeném levélben.
2013. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Add vissza, vagy tartsd meg. Miért ne vinnéd el az új barátod lakásába? Miért ne tarthatnál meg emlékeket a múltból? Nyilván ő sem szabadul meg a korábbi barátnőitől kapott összes holmitól.
2013. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a többi ékszerem között van.

Vissza akartam anno adni, de a volt barátom azt mondta, hogy az az enyém. Sajnáltam volna beolvasztatni vagy eladni. A múltam egy darabkája. Szerintem nem kell vele csinálni semmit.

2013. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Abban a percben, ahogy kimondtuk, hogy vége, visszaadtam. Sok mindent nem lehet vele kezdeni. Ha mást csináltatok belőle akkor is rá emlékeztet. Az meg nem hiányzott. Aminek vége, annak vége. Eszem ágában sem volt megtartani. 29n
2013. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
küldd el nekem ajánlott levélben, hogy ne vesszen el. :)
2013. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Vidd be egy ékszerüzletbe, és add el neki tört arany áron. Már ha arany. Az ezüstöt is sok ékszerész beveszi, vagy zaci. Fölösleges évekig tartogatni, úgysem fogod már viselni. Én évekig tároltam az exemtől kapott arany gyűrűket. Aztán mikor már eljegyeztek, és szelektáltam mint te, rájöttem, hogy már nem fontosak nekem, még emléknek sem. akkor meg minek tartogassam? Én bevittem ékszerészhez.
2013. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Én is a szakításkor adtam vissza. Minden más tőle kapott emléknek csináltam egy dobozt (fényképek, egyéb ékszerek stb), amit a volt szobámban tartok, tehát nem vittem magammal az új lakásba (kivéve az ünnepre kapott könyveimet, azokat nem akartam otthagyni). Egyedül az eljegyzési gyűrűt nem lettem volna képes megtartani... A környezetemben sok mindenki így csinálja, sőt, a férjem bátyja odaadta nekünk a visszaadott gyűrűt, hogy számíttassuk be a mi karikagyűrűinkbe, így olcsóbb volt :D
2013. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 okoska31 ***** válasza:
15%

már nem azért mondom, de amikor szakítottál vele, már vissza kellett volna adni, vagy fizetni az árát...


ez már így érdekes.


az meg különösen, hogy az új barátod mellett ezt megtartottad az exedtől... ezek szerint még nem zártad le.

2013. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!