Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre meg kell hívnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre meg kell hívnom leendő sógornőm aktuális párját?

Figyelt kérdés

Hamarosan eljegyzést szeretnénk.Nálunk lenne én főznék.

Szüleink még nem találkoztak a távolság miatt,s szeretnénk ha nem az esküvőn ismernék meg egymást.Viszont van a párom húga,akinek nincs komoly kapcsolata,most ismerkedik még egy pecákkal.Kb 2 hónap múlva lenne ez az ebédke.Ha addig összejönnek,és én még nem ismerem azt a pasast,kötelességem meghívni?Azért ehhez persze az is hozzátartozik,hogy nem igazán kedvelem a "sogórnőmet",előző kandúrjának is fűt-fát elhordott rólam,szakításuk után tálalt ki nekem az exe.Nem szívesen vigyorognék megint egy olyan hapsinak a saját eljegyzésemen,akiről tudom,hogy már most ismeretlenül is ki vagyok tárgyalva.(pl:sogornőm falusi,én meg városi,és én ,már azért ribanc vagyok,mert néha magassarkút húzok,meg mindenki k.rva aki csinosan öltözködik,így én is az vagyok a szemében).Szóval ennek tudatában a párját,akivel addig kb 2 hónapja lesznek együtt,kérhetjük,hogy ne hozza el?Számunkra ez egy idegen ember,nem is biztos,hogy tartós kapcsolat lesz,és egyáltalán nem szeretném,hogy az eljegyzésen készült képeken egy olyan ember legyen,akinek 10 év múlva nem is fogjuk tudni a nevét...A lányzó amúgy,otthon él még anyucival.



2013. máj. 20. 17:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Azt hívsz meg, akit szeretnétek ott látni.


(Én azért a frissen kidobott ex sztoriját nem venném készpénznek.)

2013. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%

Én nem hívnám meg, de ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire kedvelem/nem kedvelem a sógornőt.

Ha már 5-6 hónapja együtt lennének akkor igen, egyébként nem. Még nincs annyira benne a családban és ezt a hugicának is el kell fogadnia. főleg, hogy egyébként nálatok lesz az eljegyzési ebéd, és nem a párodnéknál.

2013. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Hm, nehéz ügy...

Egyenesen kijelentenéd neki, hogy csak maga jelenhet meg? Mert egyébként szerintem készülnöd kell +1 terítékkel...

2013. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
Én megmondanám(persze csak ha a párom is így vélekedik) hogy 2 hónap nem egyenlő egy komoly kapcsolattal és nem szeretnék egy vad idegen embert látni az eljegyzési partimon.
2013. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%

SZerintem nagyon egyszerű, egy meghívást adjatok át, a párod kedves családjának! Ebbe beletartoznak a szülők, testvérek, azok partnerei viszont nem.


Intelligens ember legalábbis ezt így értelmezi.


Ha nem feltételezed, hogy az, akkor a szülőket kellene megkérni, hogy csupán a leányzót hozzák, egyedül.

2013. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Ani7999 válasza:
31%
Nem értem mit kell ezen rinyálni,csináljatok névre szóló eljegyzési meghívót,és kész.
2013. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Ani7999 válasza:
38%
Milyen már hogy utólsóval egyszerre írtuk ugyanazt.:-D
2013. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ohhh,párom ezt nagyon egyszerűen fogja közölni a szüleivel .Max csajszi be fog sértődni,hogy akkor ő inkább nem jön...annyi baj legyen.Nem ő a lényeg,hanem a szüleink és nagymamáink :) Meghívót nem nyomtatunk ez alkalomból,sztem fölösleges.Csak látni akartam,hogy jól gondolkodom-e,hogy semmi keresnivalója ott,és nem csak a rosszindulat befolyásol engem,de ezek szerint jól éreztem én.
2013. máj. 20. 18:19
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy beszélsz a lányról nem csoda ha ni.cs rólad jó véleményen.
2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy íz írásodból észreveszem, te sem lehetsz egy egyszerű eset, már ne is haragudj.

Én úgy gondolom így ismeretlenül, hogy ezen a kapcsolaton közted és sógornőd között hogy lehetne változtatni, de nem úgy tünik hogy te ebben partner lennél.Ha másképp állnál hozzá akkor nagyobb béke lenne nem gondolod?

Mellesleg meg a sógornőd közeli rokonod lesz, én nem szolnék bele hogy kit hoz el és kit nem.Vagyis érted, nekem evidens hogy ha van egy aktuális párja ( és nem érdekelne hogy 1 hete vagy 1 hónapja vagy akár 2 hónapja vannak együtt) akkor ő is vele jön a bulira.

Nyílván egy eljegyzésre én nem csinálnék meghívót, és én rájuk bíznám hogy eljön e a csávó vagy nem.

Ha korainak érzik, nem fog elmenni a sógornőddel, ha ezt nem érzik gáznak akkor elmegy ő is és kész.

Szerintem ki fogod bírni, sőt ez egy kezdeményezés is lehet a sógornőddel való kapcsolatod változtatására.Szerintem.

2013. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!