Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok akkor, ha a testvéretek leendő jegyesét elviselhetetlenül utálnátok?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az egyetlen a családba aki nem kedveli őt,

annyira nem is boldogok...

A testvérem szerintem csak annak őrül, hogy jegyes lesz, nem magának a kapcsolatnak....

Nem mondtam meg neki a véleményem róla, de ha a párja nálunk van mindig a testvéremmel is bunkó vagyok (nem tehetek róla ) mert egyszerűen nem tudom elviselni.....


2013. jan. 6. 13:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem neked kell vele együtt élni, úgyhogy embereld meg magad, maradj csendben, mosolyogj és bólogass.
2013. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Elöször megpróbálnék felnöni, mert a viselkedésed naghyon gyerekes.

Másrészt befognám a számat, mert semi közöm hozzá.

2013. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Manó98 válasza:
77%

Ha ott vannak nálatok menj el otthonról:D

Te úgy látod hogyha nem megy nekik a kapcsolat ne szólj semmit,majd idővel rájönnek a dolgokra.

2013. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Miért gyerekes az, hogy egy önző és életképtelen embernek tartom?

Gyerekes, hogy van véleményem és gyerekes, hogy nem akarom, hogy a tesóm rosszul válasszon?

Gyerekes az, hogy féltem, meg azt a gyereket aki majd az övék lesz....?

ÉS mondom... Nem én vagyok az egyetlen a családba aki utálja....

2013. jan. 6. 13:32
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha lenne valami okom rá, azt megmondanám a testvéremnek (pl. a férfi bunkón viselkedik, illetlenül beszél velem, számomra elfogadhatatlan dolgokat tesz, iszik, stb.), és tisztáznám vele azt is, hogy örülök, ha boldog, és nem szándékosan nem szimpatizálok a választottjával.

Mindemellett a lelkére kötném, hogy a saját érdekében gondolja át még egyszer, hogy nem érdemel-e ennél jobbat, és hogy biztosan boldog lesz-e a jelenlegi párjával.

2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Itt is hasonlo a helyzet, bar a sogornojelolt nem bunko, sot kifejezetten visszahuzodo, ritkan jon, viszont... hire van. A testverem meg nem ezt erdemli es sajnalni fogom, ha miatta nem lesz boldog. De ez van, mit tehetnek? Nem szolok, mert semi kozom hozza...
2013. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Elmondanám a testvéremnek az észrevételeimet, de nem pofáznék bele, az biztos. Én is kimondhatatlanul utálom, amikor bele akarnak szólni az életembe. Azt kell megértened, hogy ez nem a te életed és az, hogy "nem bírod elviselni" már egyéni szoc. probléma... Nem te fogsz élni vele. Ha pedig a testvéred rosszul dönt, az az ő baja. Az élet nem arról szól, hogy csupa jó döntést hozunk.
2013. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Velem is ugyanez a szitú csak tesómék még nem jegyesek ! Dettó ugyanez !!!
2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Miért utáljátok őt konkrétan? Hogy bánik a testvéreddel? Szereti, megbecsüli őt? Mert azt gondolom, hogy ez számít leginkább. Tesódra való tekintettel próbáld meg elfogadni azt, akit ő szeret, mert ez a helyzet nyilván neki sem jó. Ami viszont még elgondolkodtatóbb: miért akarnak eljegyzést, ha már most sem boldogok? A helyedben erről beszélgetnék tesóddal, hogy ezt gondolja át. Sajnos ennél többet nem igazán tehetsz, az életükbe nem szólhatsz bele.
2013. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

"ha a párja nálunk van mindig a testvéremmel is bunkó vagyok"

EZ gyerekes, hogy bünteted a testvéredet mert neked nem szimpatikus a párja. Ő szereti. Legyen ennyi elég neked. Így is elég nehéz helyzetben van, hogy nem kedvelitek a társát, erre te még paraszt módon is viselkedsz vele..

2013. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!