Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm nagyon trehány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon trehány, nem vezeti úgy a háztartást ahogy kellene. Többször is szóltam már neki de azt mondja neki ne dirigáljak. Hogy vegyem rá, hogy rendes háziasszony legyen belőle?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekiállsz és megcsinálod a háztartási dolgokat - elvégre nem csak a barátnöd dolga.


Egyezzetek meg, hogy te takaritasz meg fözöl, ö meg bevásárol, meg elintézi a hivatalos ügyeket.

2013. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de nem veheted rá, az Ő élete.


Mindenki úgy él, ahogy szeret/tud.


Pláne, ha megkért rá, hogy ne szólj bele.


Ha enni eszik/ad a gyerekeknek, fertőtlenít, mos, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.


((Egy nem trehány háziasszony.))

2013. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

2. vagyok, azt hittem, hogy "barátnő" barátnő.


Ebben az esetben, a fele dolog (rendrakás/főzés/mosás)a tied, fele az övé. Ennyire egyszerű a képlet.

2013. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

1.) Mindketten dolgoztok? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért ugráltatod a konyhában a feleséged, amikor neked is ugyanúgy ki kellene belőle venni a részed. Ha nem, akkor elvárható lenne tőle, hogy ne szaladjon a ház (persze lehet olyan eset, amikor vkinek tényleg nincs ereje vagy ideje full puccba vágni a házat)

2.) A trehány az mennyire trehány? Azért aközött kbség van, hogy tiszta dzsuva az egész konyha, vagy hogy ninbcs pontban este 7re odakészítve a meleg vacsi vagy éppen kinn maradt egy mosatlan pohár...

2013. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Segítesz neki, megcsinálsz valamit, vagy csak szólni szoktál neki?

Mert az én párom panaszkodni azt tud, hogy sok a mosatlan, tele van a szennyes, poros valami, nincs a helyén ez meg az, elfogyott a tej, de semmit nem tenne meg, ha megkérem akkor pedig csak kibújik, hogy az női munka, már átöltözött nem megy boltba, vagy "majd". Az a majd pedig pár hét-hónap szokott lenni halasztható munkáknál, pl. az ablakok ősz óta rá várnak, megígérte, én meg nem csinálom.

Vannak tényleg trehány nők, talán ésszerű megosztással rá lehet venni a szarabb melókra is, ha látja, hogy Te csinálod, ő is megcsinálja, vagy hátha van olyan, amit szeret, pl. főzni meg ilyenek.

2013. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mennyire trehány?

Egésznap barátnőzik és csavarog. Csak azt csinálja amihez kedve van.

2013. jún. 3. 18:05
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, valamiből csak megél...
2013. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen az én fizumból sőt még az anyjának is én adok kölcsön. Persze mindig elfelejti visszaadni.
2013. jún. 3. 18:13
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok. Még mindig nem árultad el, mit jelent a trehányság. Koszt vagy rendetlenséget. Nem mindegy.
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mindent. Csak akkor takarít ha kedve van.
2013. jún. 3. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!