Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem felesleges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem felesleges az eljegyzési buli?

Figyelt kérdés
Ha már egyszer lesz lakodalom belátható időn belül, akkor minek az eljegyzés kapcsán is jól teletömni a szűkebb rokonságot? Én az arra szánt pénzt akkor inkább hozzácsapnám az esküvő szervezéséhez, és akkor 1-2 dologból tudnék minőségibbet választani. Ez régen is szokás volt, vagy valami újkeletű hülye divat?
2013. jún. 8. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is felesleges, én azt a pénzt inkább nászútra költeném :)
2013. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Maga az eljegyzés is felesleges :)
2013. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
az esküvő is felesleges
2013. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha már össze akarnak házasodni, akkor az esküvő az elkerülhetetlen. De két tanúval, lakodalom nélkül. :)
2013. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
80%
Szerintem is felesleges, minek 2 szer pénzt költeni? Másra is fordíthatod azt az összeget. Nekünk se volt eljegyzésünk, mégis itt vagyok.
2013. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Nagy bulit szerintem is felesleges csapni. Egy nagyon szűk kürő viszont jó lehet. Nem rég tesóméknak volt, de csak egy egyszerű ebéd volt (szülők, mi testvérek, plusz a pár nagyszülő, aki még él), tehát összesen kb 12-en voltunk. Viszont ez azért is kellett, mert akkor találkozott először a két család egymással, de jó volt szerintem, ezzel tényleges a család szeme láttára jegyezték el egymást. :)
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Pont annyi értelme van, mint a bölcsődei meg az óvodai ballagásoknak.


Unatkozó nők "találmány" az összes hasonló kivagyizó pénzszórás.

2013. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintünk is felesleges, így nem tartottunk :) Nem akartuk kétszer etetni a rokonságot, így a megspórolt pénzt hozzádobtuk az esküvőhöz. Na meg szerintünk az eljegyzés kettőnkre tartozik, a férjem kettesben kirándulás közben megkérte a kezem, semmi szükség nem volt "elkérésre" vagy "nagyközönség előtti lánykérésre"...
2013. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
hát én/mi biztosan fogunk egy szűk családi körös eljegyzést tartani, de biztosan nem étteremben, hanem otthon a kertben bográcsolás és grillezés lesz:) így az ünneplés is meglesz, és a pénz is megmarad
2013. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Berti_92 válasza:
71%

Ne tessék ám a lánykérést összekeverni az eljegyzéssel :)


Előbbit szokták kettesben, amikor felteszik a nagy kérdést.


Utóbbinál szokott összeülni a két szűk család, általában egy ebédre, délutánra vagy valami.


De hja, eléggé elterjedt a nagy bulis eljegyzési parti, barátom is rendezett olyat, voltunk vagy 100-an. Szerintem teljesen felesleges, egy valag pénzbe kerül, és nem feltétlenül ismerte meg a két család egymást. Másik ismerősöm ellenben a klasszikus eljegyzést preferálta, összeült egy délutáni kerti evésre a két szűk család, pénzbe se kerül, tényleg megismerik egymást az emberek.


De ki hogy szereti, hallottam már pár extrém esetről is, szerintem igazán mindegy ki hogy csinálja :) De csak azért hogy mások elvárásainak megfelelj, vagy mert más ismerősöd is így csinálta, neked nem kell.

2013. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!